SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wakacji 90 kg masy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 256
Siemano waze 80 kg i mam 190cm wzrostu pstanowilem sobie ze do wakacji bede w3azyc 90 kg a waga u mnie czly czas stoi co zrobic zeby zrobic te 10 kg do wakacji za wypowiedzi z gory dzieki.

Bez bólu i potu nie ma efektów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
jak masz hajs na suple i na diete to spokojnie ci sie to uda!

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Zalerzy od wielu czynnyków (nie polecam) kup mete i jedz ile wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
no nizebyt dobry pomysł

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak masz diete to dodaj +500 kcal do bilansu...

Jak nie masz to poprostu ułóż...

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 256
Metki to juz trroszke zjadlem

Bez bólu i potu nie ma efektów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
Nie ma to jak 100 metki dla lepszej sylwetki... ;P. Ja mam podobny problem bo mam 186 wzrostu waże 77 kg i do wakacji chcem ważyć też gdzieś tak 90 kg. Mam zamiar zakupić HMB i krete z gainerkiem i musze chyba zrobić rewolucje z moim treningiem bo łapa mi stoi w miejscu strasznie przez wakacje skoczyła 6 cm i nic nie chce rosnąć

STARE PRZYSŁOWIE INDIAN MÓWI: OD NAUKI JESZCZE NIKOMU TKANKI MIĘŚNIOWEJ NIE PRZYBYŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1913
przemyślany trening -> dieta +500/+100 kcal -> suplementy z nich polecal bym zaleznie od kasy jakis stack + dobra masówke lub np mono + dextro + MassXXl z tanszego połaczenia
pozdro

"...no pain ...no gain!! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Podobnie ja chce załapać mase na zime ale cierzko idzie wazyłem 85 a teraz 87 w miesiac oczywiscie dieta +odpowiedni trening na mase progresja itd, tez mi cos łapa stoji ale nic nieporadze na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40


NO I GITAROWO WAŻYSZ. JAKĄ MASZ DIETKE?? JA TAK CZYTAM ŻE TRZEBA WCINAĆ 5x DZIENNIE w tym 2x kurczak i ryż. Ja jestem studentem i nieraz nie mam czasu na jedzenie i chodze 6 godzin bez posiłku. to mnie wykańcza. 3 posiłki są do zrobienia tylko jakby one musiały wyglądać??

STARE PRZYSŁOWIE INDIAN MÓWI: OD NAUKI JESZCZE NIKOMU TKANKI MIĘŚNIOWEJ NIE PRZYBYŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Siemano waze 80 kg i mam 190cm wzrostu pstanowilem sobie ze do wakacji bede w3azyc 90 kg
Łatwo powiedziec...
Wszystko zależy od wielu czynników takich jak: skrupulatne trzymanie diety, treningu, uwarunkowań genetycznych a nawet stażu... ale przede wszystkim potrzeba zaangażowania

A za teksty zachęcające do brania sterydów powinny poleciec bany.

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening jakich wiele, ale ten mój :-)

Następny temat

Worek bokserski - co sadzicie ?

WHEY premium