SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie skierowane do redukujących zbędne kg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2144
Czesc! Może pytanie wyda się absurdalne, ale dziś na nie wpadłem Już mówię w czym rzecz. 2 lata temu chodziłem na siłke ok 4 miechy w okresie letnim, jeździłem na treningi na rowerku i oczywiscie z siłki na rowerku wracałem. Celem była redukcja zbędnych kilogramów co się udało, szybko i dużo schudłem (no ale niestety mięśni brzucha spod tłuszczu nie było widać :/) no i jak teraz popatzryłem na zdjęcia to nie spodobało mi się to jak wychudłem na twarzy. Hmm może nie będę zadawał pytania jak zrobic aby tak nie chudnac na twarzy bo się chyba tak nie da, ale czy wy też mieliście podobny problem? bo jak się za bardzo na twarzy wychudnie to jednak nie jest za fajnie. Teraz biegam sobie i chodze znów na siłke no i myślę że znów mnie wychudzi tam gdzie nie trzeba :/ Ciekawi mnie jak to u was wygląda. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8502
To PyTAnie Wydaje misie troche bezsensu , nikt ci tu niepowie ze schudl 20 kilo a buźke nadal mial okragle bo to naturalana kolej rzeczy ze na twarzy tez schudniesz , (ale moze wytrenuj troche miesnie na policzkach to bedzieśz okregly na buzi i plaski na brzuchu ) życze powodzenia w czekaniu na normalna odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11659
Ja tam z twarzy to spadam na końcu - o ile w ogóle
Nie chcesz miec szczupłej twarzy?

Sic transit gloria
Semen to zaporoski piechociarz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
wszystko kwestia genetyki
pozdro

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2144
wiem własnie, pytanie trochę dziwne ) zdaję sobei sprawę z tego ze tracimy równowmiernie z całego ciała - również i z twarzy, no ale wiecie, nie chce wyglądac jak szkieletor wiecie o co sie rozchodzi ;) no w kazdym badx razie dzięki za odpowiedzi!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim tempie na siłę?

Następny temat

Brzuszki - rano czy wieczorem?

WHEY premium