SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego tak spadła mi siła?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozne sa metody treningu. Sa tego typu treningi ale jakos nie wydaje mi sie zeby bylo to odpowiednie do Ciebie. Freed pewnie mial jakis zamysl i na podstawie czegos tak to ulozyl - nie wiem. Moze zapyta go na maila co jest grane ze tak sie czujesz?

30 pompek na poreczach to sporo. Warto na tym etapie cos sobie powiesic na pasie i robic z obciazeniem. Jak barki po tych pompkach ? Klata moze bolec. Nisko nie wolno schodzic zeby barkow wlasnie nie przeciazyc chociaz jest szkola ktora mowi aby zejsc jak najnizej. Ja uwazam ze nie warto - szkoda barkow - wiec dobrze robisz. Lokcie na zewnatrz i pochylony w przod nieco musisz byc - to jest wersja na klate.
Lokcie przy ciele, pozycja ciala pionowa - wersja na triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałem Ci (w innym wątku, chyba stricte o drążku) - że takie zamęczanie się nie prowadzi do niczego dobrego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
Barków po pompkach praktycznie w ogóle nie czuje, tzn. nie bolą mnie wcale:)Jestem pochylony do przodu a co do ilości powtórzeń to uwierz mi że to nie jest aż tak dużo przy mojej wadze;p

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - masa - pytanie

Następny temat

Plan do treningu

WHEY premium