SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego HST jest Ok :-)??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Jak uważacie, co jest "największym" sukcesem w treningu HST(Hypertrophy Specific Training):
1.Trening wszystkich parti mięśniowych 3X w tygodniu (mała ilość serii na każdą partie)
2.Stopniowe zwiększanie cieżaru w każdym mikrocyklu i dochodzenie do swoich maksów.
3.Zmienianie ilości powtórzeń co 2 tygodnie.
4.Odpowiednia dieta.
5.Strategia Roztrenowania po każdym makrocyklu.

Może i głupi temat ale nudzi mi sie i ciekawy jestem waszych wypowiedzi, wiadomo że wszystko co zostało wymienione powyżej jest ważne, ale interesuje mnie jedna odpowiedż
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5435
Ja teraz najbardziej nieumie się doczekać zmiany powtórzeń. Teraz robie piętnastki, później dziesiątki... ale chyba najlepsze będą piątkeczki :D
Pozdro

" Co wy tu robicie odkąd powstało życie ?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Ułożenie wszystkiego co było znane na temet treningu w podstawowe zasady dla najgłupszego nawet laika - aby nie popełniał błedów jak to zazwyczaj robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
dlatego ze daje najlepsze przyrosty i tyle

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
propaganda nie wierzcie im
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
niektórzy chyba nie zrozumieli tematu, pytanie brzmi co jest takiego w hst ze jest takie ooo co jest najwiekszym sukcesem w hst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
pytanie jest zadane w sposób nieprzemyslany
nie potrafie jednoznacznie odpowiedziec
prosze sprecyzuj pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
może, co najbardziej powoduje znaczny przyrost masy??:
1.Trening wszystkich parti mięśniowych 3X w tygodniu (mała ilość serii na każdą partie)
2.Stopniowe zwiększanie cieżaru w każdym mikrocyklu i dochodzenie do swoich maksów.
3.Zmienianie ilości powtórzeń co 2 tygodnie.
4.Odpowiednia dieta.
5.Strategia Roztrenowania po każdym makrocyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Optymalnie ułożony trening i dieta - plus genetyka.A że HST jest w miare optymalnie ułożonym zbiorem zasad - pozostają Ci 2 czynniki do zapewnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
z czego jeden jest mozliwy do zmiany :D
drugi - gentyka nie bardzo :D (jeszcze)

wiec masz odpowiedz dobry dla ciebie HST plus dobra dla ciebe dieta to sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
...

A ja powiem wam tak (mimo ze szkończyłem dopiero jeden mikrocykl) to nie można stwierdzić, że np. 1 jest najepszym sukcesem PONIEWAŻ w HST to zbiór wszyskich tam wymienionych zasad I BEZ JEDNEJ (to nie jest HST) co równoważy sie z OSIĄGAMI

WIEC

wszyskie zasady są ważne (to jest przecież HST

>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan hermana po uwzglednieniu doswiadczen z 1szego hst.

Następny temat

Trening ala HST mojego autorstwa - prosze o komentarz

WHEY premium