SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla babochłopów only :-> SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130691

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
veronia, ja tez mieszkam na osttanim i do tego okna od kuchni na zachód, wiec po poludniu mam piekarnik. A mi apetyt dopisuje, tylko zrobic mi sie nie chce....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Aa, no apetyt mam tez, a jakze... Kurcze, pije tez jak smok, a ostatnio przeczytalam wypowiedz LukaszaK, ze za duzo wody to tez nie za bardzo...a ja myslalam, ze im wiecej tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Veronia, ale to nie chodzilo o to zeby sie nie zmuszac na sile?

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2013-07-28 19:43:07

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
własnie tez to czytalam, a wczoraj wypilam chyba z 5 litrów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
lubie czytac o tym, że za dużo wody to źle

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
W przypadku aktywnej fizycznie kobiety 3 litry płynów na dzień to dosyć duża ilość. Natomiast 4-5 litrów to już może być nadmierna ilość.

Nadmierna ilości płynów (dodatkowo przy przesadnie niskim spożyciu sodu) może promować szereg problemów: osłabienie, niska tolerancja zimna (ziemne stopy, dłonie), wstawanie w nocy w celu skorzystania z toalety, bóle głowy. Dodatkowo taka sytuacja może nie sprzyjać przywracaniu hormonów tarczycy do prawidłowych poziomów.

Ogólnie powinnaś kierować się odczuciem pragnienia, a jeśli występuje u Ciebie któryś z wymienionych wyżej problemów, to zwróć uwagę, czy nie jest on w pewnym stopniu zależny od spożycia płynów i sodu.

- tak napisał Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
toż to woda na mój młyn - dla mnie 3 litry to abstrakcja

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
A ja odwrotnie, pije 3-4 litry i gdybym sie nie kontrolowala, to by szlo wiecej. Tylko mi beben wywala i sikam na potege, wiec sie powstrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja juz pisałam kiedys, ze mnie w pracy to chyba o permamentnego kaca podejrzewaja, bo jak to tak pic wode litrami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
w ogóle nie przepadam za wodą - jeszcze jak jest ciepło to wypiję, ale zimą - nie ma mowy, żebym wodę piła - zimne mi nie wchodzi

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

no to do dziela

Następny temat

Redukcja po przejściach proszę o nakierowanie na właściwy tor

WHEY premium