SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla babochłopów only :-> SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130667

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
o właśnie Sheep. Co to za założenie, że jak kobiet a w ciąży to nie ma jakieś swojej prywatnej przestrzeni i zaraz macać można.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
hm. "b e j z b o l" - nie wiedziałam, że to przekleństwo.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
żeby nie było, jak czasami mi młody jęczy żeby pograć na tel to daję... nie zawsze ale daję. Ale nie gra w kretyńskie chodowanie jakiegoś balaska (czyt "Pou") tylko woli np warcaby, sokobana, hydraulika - zawsze wybiera logiczne gry.

Z głaskaniem brzucha to jest też przesąd że jak chcesz zajść to pogłaszcz brzuch to się "zarazisz".

a głaskanie wacka tatusia?! genialne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
TaDrugaKasia
Nanit
TaDrugaKasia
Nanit - a Ty to gitara elektryczna, linux, pogrywanie. To ja mam pytanie. W czym programujesz? :)


Java, C++, C# itp


tak myślałam, że nie będzie to jakiś pehap czy co gorsza action script ;)

No ja mam takiego kolegę "profesjonalistę" co programuje w HTMLu

Ale spoko z wykształcenia jestem... historykiem Chociaż informatykiem też ale to potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja nie jestem za klapsami, niby szybko działa ale wg mnie nie tędy droga.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Nanit

No ja mam takiego kolegę "profesjonalistę" co programuje w HTMLu

Ale spoko z wykształcenia jestem... historykiem Chociaż informatykiem też ale to potem

z mojego krótkiego doświadczenia to najlepsi programiści nie skończyli polibudy, a najlepsi graficy w ASP nawet obiadu na stołówce nigdy nie jedli.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja znam takiego wymiatacza w programowaniu co żadnych studiów nie skończył i ma na to wywalone ;>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Sheep
Ja nie jestem za klapsami, niby szybko działa ale wg mnie nie tędy droga.

ja dzieci nie mam, ale oczywiście mam teorię - mam ich najwięcej, gdy się nie znam :)
Są tacy, co myśl o klapsie nigdy im się nie pojawiła. Bo nie musiała. Jak dochodzi bezradność, a nie ma co ukrywać, że na wychowanie dziecka wpływu nie mają przecież tylko rodzice, chyba, że dziecko uczy się samo w domu, to nastawienie może się zmienić. Jak takie dziecko nigdy nie zaczęło drzeć się w sklepie, ryczeć, zaczepiać obcych czy otwierać produktów to można zakładać, że klapsy to zły wybór.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mnie się pojawiają wręcz mordercze myśli, ale nigdy bym na dziecko ręki nie podniosła, bo to nic innego jak demonstrowanie słuszności tego że jak jesteś większy to rządzisz.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Pracowałam z dziećmi i wierz mi, że do perfekcji wyćwiczyłam hamowanie odruchu przyklejenia do ściany :>

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

no to do dziela

Następny temat

Redukcja po przejściach proszę o nakierowanie na właściwy tor

WHEY premium