SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla babochłopów only :-> SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja lubię duże porcje. W dni z wysokimi kcal jak zeżrę to wszytko to mi owszem brzuch wypchnie, ale schodzi po jakichś 2 godzinach i bez tragedii. Co ciekawe po takim dniu z rana mam płaściutki brzuch i niemal kratę widać I nawet mniej w obwodzie. Mój tasiemiec widać pracuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Hihi, no to szkoda że mi po latach na wysokich kcal tak krata nie wyszła, jeno bojler się zrobił ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Bo zależy co jesz oraz ja mam nie codziennie wysokie kcal. Trening tez nie bez znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Jeść to tak o, teraz to bym się najchętniej cały dzień owocami objadała .... . Wczoraj ledwo mi 1300kcal wyszło, za to chyba ze 4 L wody.... porażka jakaś....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Cienias U mnie 3500 weszło, a panowie pewnie jeszcze więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Nanit
Bo zależy co jesz oraz ja mam nie codziennie wysokie kcal. Trening tez nie bez znaczenia.


no wiesz "po latach" to raczej było "zdrowe żarcie" rodem z reklam tv - ;)
Ale póki co staram się wyjść na prostą :) Jeszcze i ja kiedyś się kratą pochwalę ;) Daj Bóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Nanit
Cienias U mnie 3500 weszło, a panowie pewnie jeszcze więcej


:'-( buhuhu ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Kurde.... chwilę tylko tu dopiero jestem a już jakieś mnie świńskie południe bierze ... rany boskie, ale wy działacie na człowieka :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Żarty się skończyły, trzeba michę policzyć na dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
izumik, regulamin działu przeczytany? Możemy zacząć przepytywać :>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

no to do dziela

Następny temat

Redukcja po przejściach proszę o nakierowanie na właściwy tor

WHEY premium