SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla babochłopów only :-> SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
aaaa nie no Monka to znam :) zaj**iaszczy jest....
i np zakochałam się w Once Upon A Time.... poprostu wsiąkłam i nawet udało mi się zarazić kilka osób które kompletnie takich bajek nie lubią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
to to jest starsze dla Ciebie? :) myslalam ze rzucisz czymś z 80-90tych lat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no dobra, czyli fantastyka wchodzi w grę - Supernatural. Pierwszy sezon poważniejszy - im dalej tym więcej elementów komediowych aż niektóre odcinki stają się tylko i wyłącznie szyderą.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Starsze też miałam na myśli (Frasier na przykład ;) ) ale to typowe komediówki z widownią, także kombinuję dalej

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Cześć a tu znowu o żarciu

Ostatnio odkryłam że najlepiej sprząta mi się na takim dobrym wk***ie

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka Babochłopy ;) Może mi coś podpowiecie ;p Kobitki jak wy spinacie poślady w przysiadach? Napinam doopsko i jest spoko, a jak już siadam to wszystko puszcza ech, macie jakieś sposoby? I sorry, że się wcinam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Coś co ciężko nazwać serialem, ale jest szydera ;) - program QI - ma już kilka dobrych sezonów

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Supernaturalsi mnie zmęczyli w 7mym sezonie... :/ przekombinowani już.
aaa jest brytyjski serialik ktroego tez tylko pierwsze 2 sezony sa fajne niestety bo potem całą ekipe wymienili niestety a szkoda. Misfits - Wyklęci... znasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Jeśli w grę wchodzi brytyjski humor, to Black Books - tu występuje dwóch standupowców

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mam na liście :) ostatnio jest więcej roboty to seriale cierpią :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

no to do dziela

Następny temat

Redukcja po przejściach proszę o nakierowanie na właściwy tor

WHEY premium