SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla babochłopów only :-> SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no na razie to też wolniej bo wszystko lewą ręką robię :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
najwygodniej byłoby lewą ręką po pizzę zadzwonić, a potem opowiadać, jaka jestem zapracowana i nie mam czasu jeść zdrowo, zaciągając się petem i popijając piwem :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
lewa to ja się potrafie tylko po dupie podrapać .... ale twoje foty z żarciem uwielbiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Będzie szybciej, na prawdę. Człowiek się uczy organizować. Prawda jest taka ze to potem zajmuje tyle czasu ile sobie na to dasz. Zdarzało mi się robić żarcie na cały tydzień w 2 godziny. Jak się chce to się da.

Ja jestem oburęczna Nawet pisać umiem jedną i drugą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja w ogóle lubie patrzec na żarcie, blogi kulinrane, zwykle książki kuchraskie oglądać... czy to jakieś zboczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
aaaaaa!!!! ja nie wiem o co z tymi fotami chodzi... foty jak foty, ale jeszcze ktoś mi je pochwali to mi odbije i zacznę się starać, to wtedy będzie 6h nad garami :>

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Dla mnie hitem jest koleżanka która nie ma czasu w pół godziny obiadu zrobić więc jedzie do KFC co zajmuje jej 35 minut w jedną stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Nanit ja tylko rysować i jeść bo swego czasu tylko te 2 czynności uprawiałam - czasem na zmianę czasem na raz :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
hasarapasa
ja w ogóle lubie patrzec na żarcie, blogi kulinrane, zwykle książki kuchraskie oglądać... czy to jakieś zboczenie?


Wiesz ile mam książek kucharskich? Kilkadziesiąt Myślę że to jednak jest jakieś zboczenie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

no to do dziela

Następny temat

Redukcja po przejściach proszę o nakierowanie na właściwy tor

WHEY premium