SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla babochłopów only :-> SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a mi się zepsuł drugi zakwas.. czarny po 3 dniach. chyba mnie jednak nie stworzono do gotowania a do wp*****lania.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wczoraj niezły podstęp zaobserwowałam w ogóle od rana do wieczora sporo "urosło" tego białego na górze, najpierw była mgiełka a teraz już warstewka

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
a i zalatuje maliną ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Oooo malinowy będzie jami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A Ty robisz to na herbatach sypanych jakoś czy torebkowych? Ta malina to chyba jeszcze od Ciebie bo ja zapodałam grzybowi earl grey

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja robie jak mnie najdzie raz tak raz tak, częsciej torebki bo nie chce mi sie potem przecedzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Przeraża mnie kombucha. Chyba bym nie potrafiła tego przełknąć...

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Oj da sie przezyć a na dobrych herbatach dobrze smakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
PRzecież to nie gluty jakieś w ogóle mamie ostatnio mówiłam co hoduję i byłam pewna że o tym nie słyszała a ona mi na to, że owszem wie co to jest i kiedyś było trochę mniej "komfortowo" bo nie było filtrów do kawy i na gazie nie zatrzymywyały się te gluty i trzeba było umiejętnie to zlewać żeby wypić ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Grzyb kefirowy dziś do mnie przybywa ...a już na alle czaję się na podpuszczkę i termometra i odpalam produkcję swoich serów z surowego mleka dobrze, że kupiliśmy ostatnio wygodne stołki do kuchni bo tam będę dużo czasu spędzać

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

no to do dziela

Następny temat

Redukcja po przejściach proszę o nakierowanie na właściwy tor

WHEY premium