SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Ja tam na jakiejs specjalnej diecie nie jestem a ciagle jest lepiej, nie wiem czy jest sens ja poprawiac nie ma wiecej kasy na jakies urozmaicenia.
Sniadanie
6:50 4 polowki bulki z poledwica z warzywami, herbata

I obiad
10:20 Piers100g +ryz 100g do tego maslanka

II
14:30 Kotlety sojowe 40G + ryz 100G ( moze maslanka jak nie to jakas woda lub herbata domowej roboty)

trening roznie bo roznie wracam raz wczesniej raz pozniej
Po treningu najczesciej III obiad czesto jest to o 17-18
Piers +ryz (maslanka lub herbata)

IV posilek choc nie zawsz o 19
owoce

V o 21
Twarog od 100-175g
22-23 spie:D

Jak myslecie mozna cos dodac jesli tak to co wiedzac ze juz ciezko z kasa na cokolwiek???!!!!

Daleko od bezczynnosci!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Ja tam na jakiejs specjalnej diecie nie jestem a ciagle jest lepiej, nie wiem czy jest sens ja poprawiac nie ma wiecej kasy na jakies urozmaicenia.
Sniadanie
6:50 4 polowki bulki z poledwica z warzywami, herbata /// fatalne śniadanie.... daj jakąś owsianke albo chociaż wymień te bułki na chleb razowy bądz bułki grahamki

I obiad
10:20 Piers100g +ryz 100g do tego maslanka /// oki

II
14:30 Kotlety sojowe 40G + ryz 100G ( moze maslanka jak nie to jakas woda lub herbata domowej roboty) /// oki choć ja sojowych nie polecam...lepiej jakiś twaróg chudy , tuńczyk w sosie własnym albo piersi z indyka/kurczaka

trening roznie bo roznie wracam raz wczesniej raz pozniej
Po treningu najczesciej III obiad czesto jest to o 17-18
Piers +ryz (maslanka lub herbata) /// oki

IV posilek choc nie zawsz o 19
owoce /// odpada...jak już do daj z rana

V o 21
Twarog od 100-175g
22-23 spie:D

Jak myslecie mozna cos dodac jesli tak to co wiedzac ze juz ciezko z kasa na cokolwiek???!!!!
_________________________


zainwestuj w jakieś zdrowe tłuszcze (oliwa z oliwek , makrela , orzechy włoskie , olej lniany , siemie lniane , tran , OMEGA3 , Awokado) do wybpru do koloru , dieta ogólnie słaba a twoje wyniki które niby są coraz lepsze zapewne są spowodowane dobrą genetyką

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Czyli co meczyc 3 razy w ciagu dnia piers z ryzem?? Grahamki moge dodac na sniadania zamiast zwyklych bulek do tego jakies owoce. i co jeszcze zmienic zeby jeszcze poprawic te posilki??

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niemusi być piers z ryzem możesz dac rybke lub inne miesa

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta :/

Następny temat

bieganie rano czy ma sens

WHEY premium