SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diete redukcyjna do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9805

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Waga

78

Wzrost

191

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3x w tyg crossfit do tego ok. 2-3x w tyg rower/aeroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Mam pytanie, jak np liczyć węgle kcal itp w talerzu zupy? Bo nie wiem za bardzo jak to dodawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4043
No to już trochę więcej zabawy. Nie musisz wliczać zupy w dietę. Po prostu ją będziesz jadł. Moim zdaniem powinieneś masować, ale skoro chcesz redukować z kości na ości to nikt Ci tego nie broni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Ja jeszcze troche tłuszczu mam(szczególnie na udach) więc mam tak zamiar do połowy/końca września poredukować(zależy jak będzie szło) a potem lecieć z masą, oczywiście czystą masą ;p

A co do zupy to będę wliczał 1 talerz ją jako ok.50g ziemniaków i starczy :P

Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2012-08-21 15:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4043
Na udach się zawsze odkłada tłuszcz. Jak chcesz, Twoja dezycja. Ale przy takim wieku, takim wzroście, to powinieneś masować. Ale ok, nic na siłę, chcesz to redukuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Wstawie jutro fotki to ocenicie czy masować czy redukować bo sam nie wiem, jak będzie wiecej żeby masować to redukcje do końca wakacji dokończe a od roku szkolnego masa ;p

A to przy okazji zapytam:p
Czy dawanie SOGów daję coś wgle na tym forum? Czy tylko pomaga w tzw. ocenie użytkownika? Bo gdzieś czytałem że jakieś zniżki są za to czy coś ;p

Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2012-08-21 20:59:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4043
To zależy od Ciebie jaką chcesz mieć sylwetkę, my Ci doradzimy, jak ją zdobyć.
Sogi pozwalają ocenić użytkownika. Zniżki masz na innym forum, chodzi Ci chyba o punkty do sklepu sfd, nie mylę się? :)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
No tak tak o to mi chodziło, czyli tutaj sogi oprócz oceny nic nie dają? :)

A i jeszcze pytanie czy mogę pić kawę z mlekiem 30-45 min przed treningiem na przyspieszenie spalania? czy musi być bez mleka ?

Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2012-08-21 21:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
A pytanie co do kawy? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
lepiej bez wypij

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny.

Następny temat

Dieta na masę + FBW

WHEY premium