SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta w dni wolne od pracy.. ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
Witam, mam ciezka prace fizyczna i kiedy pracuje wchodzi w gre zawsze 5konkrtetnych posilkow i ew jakies przeski typu owoce etc. To samo w dni kiedy trenuje. Wiadomka. I tu pojawia sie moje pytanie. W pozostale dni, ktorych wiekszosc wyglada dosyc podobnie kiedy czytam, odpoczywam, a jesli chodzi o wysilek fizyczne to gora przejde sie do sklepu na zakupy lub ew baru na dole mojego bloku ze wzgldu ze nie chce mi sie stac caly czas przy garach noi troche dla urozmaicenia jadlospisu.. Generalnie odzywiam sie zdrowo pod silownie. Uwazam, ze w te dni kiedy siedze praktycznie caly czas i czytam ksiazki, ogladam telewizje lub siedze na necie i ogolnie sie bycze ta podaz kaloryczna powinna byc troche mniejsza.. Z 5posilkow przechodza zazwyczaj do 3-4 plus jakies dodatki typu orzechy, olej kokosowy etc owoce. Czy jest to sluszne zalozenie? Chcialbym aby moj anabolizm objawial sie raczej przystortem masy miesniowej niz po prostu zwiekszenie swojej wagi kosztem slabej rzezby sylwetki:P Wszakze podaz kaloryczna jest scisle zwiazana z iloscia oraz ciezkoscia aktywnosci fizycznej. Ogolem waze 80kg nie mam jakiejs diety rozpisanej co do 1kc poniewaz chce tez miec troche swojego zycia i raczej obserwuje reakcje swojego organizmu niz przeliczam cyferki.. Od jakosci diety obstrach**e bo mam pojecie. Chodzi mi tylko o ta podaz kaloryczna, czy sie ze mna zgodzicie ze w dni kiedy prawie caly dzien sie lenie (oporcz aktywnosci umyslowej i ew jakichs spacerow na swierzym powierzu) powinienm obnizyc ogolna ilosc kalorii w takie dni? Ew prosze o jakies wskazowki Dzieki pozdro!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
tak możesz obniżyć
jednak układanie diety na "objętość"posiłków trochę mija się z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
nie do konca rozumiem co masz na mysli mowiac o ukladaniu na objetosc. czy moglbyc nieco bardzej roziwnac swoja mysli :) pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
i tak btw ;D jak teraz przynazje sie sogi czy jest to rownoznaczne z tym, jesli czyjas odpowiedz byla dla mnie pomocna, to sog jest jednoznaczny z "zielona lapka"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
pastazippp
wchodzi w gre zawsze 5konkrtetnych posilkow i ew jakies przeski typu owoce etc.!


nie liczysz kalorii ,więc tak to można zrozumieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
staram sie mniej wiecej 100g ryzu/makaronu/kaszy etc polaczyc z ok 150jakiegos bialka (mieso, ryby) i jeszcze zostale posilek poranny w ktorym pozwalam sobie na wieksza ilosc wgw prostych jakies kanapki + posilek wieczorny ( bez wegli lub minimalnie) serek wiejski wymieniaszny z tunczykiem i wazywami. oczywiscie w kazdy posilku zdrowe tluszcze roslinne plus wazywa. odpowiedz mi jak jest z tymi SOgami, czy to jest ten zielony kciuk z gory dzieki i serdeczne Elo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
Tak SOG to łapka w górę.

Co do diety postaraj się wyliczyć makro itd Robić to jak należy, bo takie jedzenie na oko to trochę loteria
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
czy to logiczne ze mozna dac az dwa sogi?? :D z ciekawosci nacisnalem dwa razy na kciuka i wyskoczyla jakby w podwojonej wesji;D to tak jakby szczegolnie ceniona odpowiedz? cos co szczegolnie przypadlo do gustu ;) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
niekoniecznie wydales wyrok w tym momencie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
czemu wyrok? jesil chodzi ci o te dwie lapki za jednym razem to mozna to przeciez cofnac naciskajac jszcze raz i z 2wraca do jednego;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
Panowie poki jestesmy jeszcze przy temacie diety, powiedzcie mi co jeszcze wplynie na odtluszczenie mojego brzucha. Pewnie wiele z odpowiedzi beda mi znajome, natomiast napewno przyda mi sie fachowa wiedza od kogos kto ma pewnie szersze pojecie od mnie na ten temat. W koszulce jest ok, i nic nie widac ale wolalbym miec kaloryfer. Co jeszcze oprocz diety??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 80kg

Następny temat

Kalkulator BMR

WHEY premium