SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A dni wolne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Elo,jak sie miewa sprawa diety w dni wolne?Tzn trzeba redukowąc ww żeby nie nabrać na facie?i wogole to jesć tak samo o tych samych porach i tyle samo co w dzien treningowy?

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
tak tyle samo.

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
musiałem sie upewnic bo przed chwila znalazłem artykół w którym kolo radził zmniejszcać

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Stada zależy od genetyki jeśli jesteś ekto nie ma konieczności zmniejszać
a jeśli łatwo łapiesz fat możesz zastąpić ww w okołotreningwoych odpowiednią ilością tłuszczy i dodać warzyw więcej pzdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
no właśnie cięzko mi to określic...Bo zawsze kiedys bułem chudy i ważyłem 60kg ale wygłądałem z budowy na ok70 a jak zacełem jeść ryż,makaron,jajka to dosyć szybko mi szła masa ogolnie to w kwietniu 60kg a w sierpniu 72(oczywićie sierpień 2008)potem sie trzymało i po świetach zrobiło sie 77kg itd bez większego problemu

Zmieniony przez - Stada w dniu 2009-10-12 23:01:12

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej jak spróbujesz tak i tak i zobaczysz jak reagujesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rowerek treningowy w jak najtańszej cenie bez bajerów, aby jeździł!

Następny temat

obliczenie potrzebuje pomocy

WHEY premium