SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa i Carbo w dni wolne od treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Witam!
Trenuję od ok jednego miesiąca. Na razie trening ogólny ale na dniach będzie trening partii.
Mam lekki problem w kwestii węglowodanów. Generalnie nie przepadam za produktami gdzie jest ich najwięcej. (kasza, owsianka ryz makarony, ciemne pieczywo itd )Od dziecka mam z tym problem, na cześć produktów byłem nawet uczulony.
Doradzano mi Stosować CARBONOX. Zakupiłem jestem po pierwszym treningu. I tutaj mam pytanie. Czy stosować Carbo w dni nietreningowe? Jak tak to ile i kiedy?
Dodatkowe stosuje BCAA przed i po. Czy to też w dni nietreingowoe?
Waga ok 60

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że suplemt to nie wszystko i nic nie zastąpi pełnowartościowych posiłków!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Bcaa i carbo nie jest Ci potrzebne w dni nietreningowe poza tym ilości np carbo dobierasz pod braki w diecie w danym dniu i od tego uzależniasz przyjmowanie suplementów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
j.w. carbo i bcaa w dnt sa nie potrzebne
pokaz jedzenie, moze tam masz jakis problem ze nie dzie jak chcesz

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak dla mnie inwestycja w carbo to najgorsza inwestycja z możliwych. Jak nie nauczysz się jeść ww, to nie wróżę sukcesu w sportach sylwetkowych. Oczywiście braki można uzupełniać tłuszczem, ale to wyższa szkoła jazdy i nie dla wszystkich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW REDUKCJA do oceny

Następny temat

Plan do oceny. Split.

WHEY premium