SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Miałeś wyjście mogłeś olać ten ser pleśniowy a dowalić miodu czy rodzynek Fajna miska ogólnie, owoców za dużo tu nie ma więc dowal warzyw (ale pewnie je masz tylko nie wpisywałeś, bo i po co jeśli nie strączkowe). Ogólnie w dniu, w którym jesz sporo owoców warzywa możesz znacznie ograniczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1690
Siema. Szczerze mówiąc czeka mnie jeszcze 3 posiłek. Po prostu nie było mnie w domu a nie przystosowałem się do tego, że gotuję poprzedniego dnia <my fault>. Warzywa jem w dni nietreningowe w dość dużych ilościach. Do 1 posiłku czyli kura+jajka wrzucam brokuły, cebulę, pomidor, papryka czy coś. Do drugiego też tylko w mniejszej ilości. Gdy mam trening warzywa dopiero do posiłku potreningowego. Do tego 2 banany dziennie. Tak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Daj sobie tego ryżu troszkę mniej i dorzuć jeszcze owoców - to zbyt cudowny pokarm żeby go nie dowalić w dobrej ilości :) Lajcik lajcik nie raz się przesuwają posiłki. Dlatego ja robię tak zazwyczaj, że pierś w papirusie + ryż 15min i gotuje sobie na bieżąco,bo jak jem 2 posiłki mogę sobie na to pozwolić. To warzywa ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1690
Okej już będę wiedział co robić :) Ja chyba po prostu będę robił posiłki dzień wcześniej, potem do pojemnika i hola do lodówy. Zimne też dobre :D Owoce zwykłe- jabłka, kiwi itp czy jakieś wyszukane, zasugerowałbyś coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
To co masz aktualnie na promocjach w marketach - ostatnio np. w lidlu ananas a tak jem winogrono, jabłka, banany, mandarynki, pomarańcze, grejpfruty (czerwone i zielone na promocji w inter marche są teraz), granaty czasem. Można i tak jak mówisz robić z posiłkami ale dobrze mieć wtedy mikrofalówkę pod ręką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1690
Dzięki wielkie za pomoc i info, będę z niego korzystał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1690
kdelooku złoty, mam pytanie. Czy trzeba się jakoś specjalnie ograniczać z owocami? Codziennie 2 banany, do tego warzywa, pomarańcza. Dzisiaj wiechało 2 banany i 430g pomela, pycha. Dorzuciło mi to węglowodanów, i nie wiem co robić. Staram się utrzymać kalorie na poziomie 2600-2800. Jem więcej rodzynek i miodu żeby podbić kalorie bo z pozostałych reczy wychodzi mi ok. 2400-2500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jedz owoców ile chcesz (oczywiście zostaw trochę miejsca na ww złożone ) ja przykładowo zjadam w 1 posiłku 700g ananasa i 400g jabłek a w drugim 400g grejpfruta i 300g ananasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
po co mu tyle węgli prostych na reduckji??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie, siłownia oraz dieta

Następny temat

Małe pytanko dla zorientowanych

WHEY premium