SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta od specjalistki...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No tylko że ktoś cię już uprzedził

Mi się niestety wydaje że teraz wszelkie porady będą jak rzucanie grochem o ściane. A troszkę mnie to wkurza, bo nie lubie kiedy ludzie są nabijani w butelkę, a trudno inaczej nazwać to co ten dietetyk wyprawia.

Może ma dyplom nadany przez redaktor "Pani Domu"?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ja bym to wszystko z całego dnia zjadł w posiłku przed trenem a tak na poważnie to troche żałosna ta dieta zważając na fakt iż wszystko w niej to chemiczne syfy. Jakieś kubusie, jogurty i inne syfy łeee. Ponadto przy takiej kalorycznosci to pewnie się chodzi jak robot przez cały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
A ja myślałam, że to jakiś żart albo zalążek dyskusji na temat dietetyków...Dooooobre....Widziałam już różne diety od specjalistów, lepsze i gorsze, ale one przynajmniej bazują na dobrych produktach. Natomiast serwowanie danio, karotki i kubuś play to po prostu

Jaka recepta dla koleżanki - pewnie do niej nie przemówisz...Może pokaż jej jakiś fajny dziennik dziewczyny odchudzającej się wg naszych zasad? (PannaKika np?) A jeśli nie, cóż, będzie musiała się przekonać na własnych błędach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
a ta pani dietetyczka mówiła Ci żebyś odkładała dla niej wieczka spod Danio i Kubusia bo podobno mozna wylosowac ciekawe nagrody haha

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2009-05-20 11:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehehehe - niestety to nie jest żart. Za 3-4 tygodnie takich rozpisek babka bierze jakieś 100-150 zł, także troszkę to przerażające.

O! Pomysł z dziennikami treningowymi powinien być super

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2009-05-21 10:04:07

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
i to jest wlasnie smutne
ze do czlowieka, ktory posiada jakas konkretna wiedze lecz nie poparta bezwartosciowymi dyplomami nikt nie przyjdzie i nie wyda 150 zl
a do takiej cioty po jakims studium + 2 kursach polecą

"Za 3-4 tygodnie takich rozpisek babka bierze jakieś 100-150 zł"
Kruszek, w jakim sensie 3-4 tyg?
nastepny "etap" jest juz w cenie?
czy po nast. trzeba sie zglosci wlasnie za 3-4 tyg na kolejnej odplatnej wizycie?

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2009-05-21 13:30:40

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Jak na moje to pewnie pani dietetyk rozpisuje diete na 3-4 tygodnie, wmawiajac ze po tym okresie bedzie potrzebna nowa, aby byly kolejne efekty, ale nie za darmo

Wylliam, 100% racja, jest to smutne, tylko pytanie, gdzie lezy wina ? w szkolach, bo fakt faktem po studium powinni ludzie cos umiec/wiedziec, a nie wiedza dlaczego ? bo ludzie ktorzy im przekazuja wiedze sami maja ta wiedze chwiejna, albo jak 90% ludzi uczniowie nie przykladaja wiekszej wagi do nauki.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie chwiejna, oni sa pewni swego i tego, co ucza
tylko ze oni sami uczyli sie tego 10-20 lat temu
i ich rozwoj w tej dziedzinie sie w tamtym okresie zatrzymal
skonczyli jakies szkoly, dostali robote i po sprawie
i tak ucza dalej

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
O to mi dokladnie chodzilo

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Szczerze mówiąc,z niekłamaną satysfakcją czytam diety ułożone przez dyplomowanych "specjalistów".Z jednej strony bawi mnie ich ignorancja,brak elementarnej wiedzy z zakresy fizjologii,a zdrugiej szkoda mi ludzi,którzy ciężko zarobione pieniądze,wydają na nic nie warty chłam.Sam kilkakrotnie poprawiałem diety rozpisane przez znaną panią dietetyk,która za swoją usługę bierze 150pln więcej niż ja.Jej praca kończy się na daniu wypiski.Konsultacje są dodatkowo płatne.Nie byłoby w tym nic karygodnego,gdyby nie kardynalne błędy.
Niestety jest wysoce prawdopodobne,że na tym jadłospisie koleżanka przytyje.Będzie kolejną osobą,twierdzącą,że dieta na nią nie działa.Śmiało można powiedzieć,że wyrzuciła 150pln.Lepiej by na tym wyszła,gdyby tą kwotę przebalowała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ww, a ekto ;(

Następny temat

posilek po treningu czy gainer

WHEY premium