SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta od specjalistki...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No to chyba jedyna senowna rzecz, to pomóc mojej koleżance...

Niestety ja się nie znam na dietach dla dziewczyn...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
tu nie ma specjalnej filozofii....
makroskladniki nie dzialaja inaczej na kobiety niz na mezczyzn (w zdecydowanej wiekszosci )
jedynie zapotrzebowanie jest nizsze

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Trudno panowie, koleżanka stwierdziła że i tak będzie jechać tą dietą.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Nic dziwnego, w koncu rozumowanie jest takie, dietetyk + wydane pieniadze, przeciez to nie moze nie dzialac

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Doładnie "To doktor, musi się na tym znać".

No cóż...

Kurna, sam biorę się za odchudzanie w takim razie - pokażę jej żę można bez wizyt u dyplomowców i picia Twista na śniadanie!

Jedno mnie tylko ciekawi - jak to jest że ona jadła dwa razy dziennie, i to najczęściej niedużo (Np. skibke chleba rano, i w połudne jakieś mięso z surówką czy spagetti, niemal codziennie jogurt), a mimo to ma problemy z nadwagą...

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2009-05-19 23:16:14

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
U roznych ludzi to roznie dziala, przeciez takie jedzenie spowalnia metabolizm, poza tym, jestes pewien ze tyle jadla ? a ile piwka do tego szlo, pizza jakas ? przeciez chyba nie pilnujesz kolezanki 24h/d, przez 7 dni w tygodniu.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No fakt, nigdy nie wiadomo. No ale to już nie moje zmartwienie. Przyda jej się mały "wake up call" - nie chce słuchać sugestii, to w takim razie niech dalej marnuje czas i pieniądze.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
kruszek - skoro je dwa razy dziennie i się nie rusza to ma spowolniony metabolizm, przewagę tkanki tłuszczowej nad mięśniami
koleżance radzę przede wszystkim ruszyć tyłek, bo przy takim trybie życia za 10 lat będzie miała metabolizm 50latki

co do diety, to ten dietetyk ma chyba prowizję od producentów
- danio
- jogurt bakoma
- Twist
- konfitura Materna
- kubuś
- karotka
wszystko do wywalenia - sztucznie dosładzane, równie dobrze może sobie trzy pięć łyżek cukru zjeść, taki sam efekt będzie

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No dziś postaram się jej to wytłumaczyć.

Sam zrzuciłem 50 kilo w 6 miesięcy. Troszkę doradziłem mojej siostrze i schudła około 15 kilo - ale niestety trudno jest mi się mierzyć z kimś mającym tytuł doktora i dyplom...

Nawet moja siostra wybuchła śmiechem patrząc na to coś - "Ale dlaczego są tu prawie same cukry proste?"

Kurde - i za takie porady płacić 150 zł... ech...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
kruszek - za 150 zl to ja chętnie jej ułożę dietę z zestawem ćwiczeń, wzrost mam ten sam

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ww, a ekto ;(

Następny temat

posilek po treningu czy gainer

WHEY premium