SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję tkanki tłuszczowej + rozwój suchej masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 11517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Witam. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość ;) Trochę się naczytałem o dietach i są one dość mocno skomplikowane, tak więc prosiłbym o bezpośrednie porady dla mnie.

Kilka słów o mnie:
Wiek: 20 lat
Płeć: mężczyzna
Waga: 98kg
Wzrost: 197cm
Poziom tłuszczu: ok. 15%
Aktywność w ciągu dnia: student, zajęcia od wtorku do piątku o różnych porach
Trening: 4 razy w tygodniu siłownia (Pon i pt: klatka + biceps, wtorek: barki, czwartek: triceps + kaputr), dodatkowo po każdym treningu ćwiczę brzuch (zaczynam) i planuję biegać 3 lub 4 razy w tygodniu. Czas ćwiczeń łączny to ok 350 min tygodniowo, z biegiem nawet 400.
Stosowane diety: żadnych. Po prostu staram się ograniczać tłuszcze jak najbardziej i jeść dużo białka i węglowodanów. Ok 6 posiłków dziennie, ostatni o 20-21 max. Jadam: jajka kurze, kurczak, ryż biały, tuńczyk, kefir, twaróg, jogurty itp
Stan zdrowia: bdb
Suplementacja: obecnie nie zażywam niczego, planuję kupić Thermo Speed

Mój cel to zrzucenie brzucha i wyrzeźbienie go ale oprócz redukcji tłuszczowej chciałbym także zrobić suchą masę mięśniową i przybrać na sile. Co zrobić, co jeść żeby osiągnąć ten cel? Zaznaczam, że liczenie z kalkulatorem przy każdym posiłku to dla mnie mocno średnia opcja. Po prostu chciałbym wiedzieć czy samo odstawienie tłuszczów jest w porządku czy może jakoś inaczej dobierać pokarmy?

Liczę na waszą pomoc :)








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Zapomniałem dodać: zapotrzebowanie to ok 3300kcal (obliczone przy uwzględnieniu samego treningu siłowego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dwóch srok za ogon nie złapaiesz dlateo proszę musisz się zdecydować proponuje binas 2800 i ułożyć pod to diete

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bf ok. 15%???

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Bf podałem na oko ;p ale po zdjęciach widać ile tego jest. No więc najpierw redukcja, później sucha masa mięśniowa, nie będzie tak. No więc co jeść i ile? Jakieś konkrety proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ile jeść? wzory w podwieszonych, wyliczenia kcal, BTW, ukladasz diete, wrzucasz, sprawdzamy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
podałem Ci konket zacznij czytać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Jak na moje oko, Twój bf wynosi grubo ponad 20%, zamiast słowa planuję, wstaw sobie muszę i powodzenia :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2397
Wytnij cukier całkowicie... Posiłki 5 razy dziennie ale takie żeby w ogólnej kaloryczności był delikatny bilans ujemny i zero węgli na wieczór dodając że ostatni posiłek 3h przed snem,ćwicz intensywniej po 15 ruchów zaczynając piramidalnie słaby ciężar potem ciężki taki do 5-6 ruchów kończ średnim doprowadzając mięsień do granic wytrzymałości 15-20 razy,aeroby 5 dni a nawet 6 dni w tyg 60min.Dodaj suple bcaa,białko,kreatyne.Po 3 miechach będa spore efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"Dodaj suple bcaa,białko,kreatyne."
nie lepiej omega/tran i zdrowe żarcie?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2397
No przecież chipsów nie ma wtykać!A suplementy dodatkowo wspomagają proces rozwoju mięśni...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak powinienem się odżywiać ?

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium