SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny, 72kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
To tak do poczytania https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Ja też uważam, że lekka redukcja na pewno się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4163
Cholera trochę mnie przeraziliscie tą redukcją xd nie sądziłem że z tym brzuchem jest aż tak źle, wstawię jutro więcej zdjęć żeby było widać całą sylwetkę, a co myślicie żeby robić nadal mase i kontrolować obwód w pasie? Od 20 lipca przytyłem 2kg a obwód pozostał ten sam, może kontynuować masę do 20 i wtedy zmierzyć czy faktycznie będzie mnie tam zalewać czy może utrzymywać się na podobnym poziomie. Podejrzewam że te moje problemy wynikają z diety przez ostatnie pół roku - praktycznie dzień w dzień piwko, chipsy itp. aktualnie nie jem słodyczy i nie spożywam alkoholu może dzięki temu trochę się to poprawi? Co do samego treningu bo zapomniałem o tym wspomnieć jest to FBW 3-4 w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ale wyjściowy stan nie jest na masę, ja raczej weszłabym na zero i przemyślała mimo wszystko lekką redukcję.

Ale rzeczywiście, jak wstawisz lepszej jakości zdjęcia, będzie można bardziej Cię ukierunkować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Prawda jest taka, ze lepszej jakości masa wychodzi jak zaczynasz z niskiego poziomu bf, szczerze po cyfrach myślałem, że będzie niższy bf :D no ale czekamy jeszcze na więcej zdjęć. W razie czego to tej redukcji u Ciebie nie będzie pół roku :) plusem jest to, że docenisz węglowodany i napędzisz apetyt :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4163
Więcej zdjec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4163
Jw,nie wiem czemu nie mogę dodać wszystkich w jednym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4163
Jw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4163
Jw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4163
Jw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4163
Jw

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - brak efektow

Następny temat

Węglowodany - problem z zjedzeniem

WHEY premium