SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny i poprawy. 175cm, 74kg.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
QbiX89 dzięki za przepis! Ale z owsianki tez nie zrezygnuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
To jak? Wypowie ktoś się na temat tej odżywki? Czy może coś innego wziąć? Jak na razie leży w domu Carbo .
Da się czymś owsiankę zastąpić? Wg. mnie jest to po prostu niejadalne xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
Dobra, jednak owsianka jest całkiem zjadliwa jak się nie sypie 2 łyżek cukru tylko 4. ;)
Polecam gotować owsiankę od razu z mlekiem i 4 łyżki cukru, inaczej tego nie zjem. Nadal nie wiem nic na temat odzywki, jak by ktoś miał jakieś z nią przeżycia to chętnie przeczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
Odświeżam, ciągle czekam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
Nadal czekam. Są jakieś sposoby na zmniejszenie zakwasów? Bo po klacie to mam zakwasy przez 4 dni xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
Ref, szybko mnie zasypują :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
Refresh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Rozciaganie, masaze, wiecej jesc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
No do tego jedzenia jest ciężko przywyknąć, ale staram się jak mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Zakwasy zawsze beda bo sa do mikrourazy a tak jak mowie jezeli bedziesz jadl wiecej szybciej sie zregenerujesz a jak bedziesz sie rozciagal + jakies masaze to zmiejszysz bol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajl wysoko kaloryczny.

Następny temat

Dieta , plan , Pomocy

WHEY premium