SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Co byście zmienili ma być to dieta na w miarę czystą mase, jadłem ostatnio 2,5k kcal i mnie podlało, gdzie zapotrzebowanie wg. potreningu.pl wynosi 3,5k kcal. Co byście zmienili? Tendencje do podlewania mam maksymalną. Do diety warzyw nie wliczam są nimi pomidor,ogórek i sałata.










Zmieniony przez - Wojtekk w dniu 2012-08-29 12:33:17

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
A wiesz jak na rynek się idzie i widzisz na straganach te ilości śliwek i kwaśnych,twardych jabłek no to sorry Cię bardzo:) Tu mam delikatny schemat dużo jaj i oliwy, postaram się ogarnąć tłuste mięso tylko jakie np?
P.S. warzywa są j/w pisałem ale ja już się pyerdoliłem z ich ważenie na razie pasuje :)




"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
dane o sobie?

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Wiek:18
Wzrost:195
Waga:87
Typ budowy:endo

j/w podlało mnie okrutnie, prawdopodobnie za dużo fruktozy. Uciąłem ja prawie do zera tyle co jest w warzywach zostało. Żadnych Cheat meal'i nie ma i nie ma potrzeby. Tak na prawdę cele jest rekompozycja.

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
Witam. Jesli Cie podlalalo to raczej by pasowało troche zredukować jak juz zaczyna zalewać to będzię zalewało. Jakies foty masz moze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
To co było jest w dzienniku na stronie 29 to co jest to porażka..

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
poprawię ci pierwszą dietę, druga będzie analogicznie

1. warzywa?
zdrowe tłuszcze?

2. co za chleb białkowy?
warzywa?
zdrowe tłuszcze?

3. jw?warzywa?
zdrowe tłuszcze?

4. warzywa?

5. warzywa?

6. ser półtłusty
warzywa?

dałbym ok 170g wegli

2 dieta:
za mało tłuszczy w diecie
daj z 260g wegli

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Chciałem zrobić jeden dzień low Carb high fat, drugi nie carb low fat. Nie łącze wegli z tluszczami, warzywa są jak napisałem wyżej. Ser poltlustego Ci za Chiny nie zjem bo jest obrzydliwy, dlatego 25ml oleju jest. Do jajek dodac jeszcze oliwe?

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
to jak nie łaczysz to bym pozmieniał jedynie to BTW

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Uciąć w DT jedna torbę ryżu zamiast tego wrzuce jaja/oliwe albo orzechy

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76108 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755249
Jezeli tak Ci pasuje to ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
A jakbym to

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wątróbki na redukcji ?

Następny temat

Co zrobić?

WHEY premium