SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny [69kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1374
Jeśli mam typ budowy ektomorfika i jestem na masie to jaki rozkład makro polecacie bo na różnych stronach pisze że powinno być 30% z białka 20% z tłuszczy i 50% z węgli , nie będzie to za dużo białka bo to tyle samo co na redukcji ważę 68.5 kg wyjdzie to ponad 180 g białka jeśli miałbym patrzeć na procenty które pokazuje mi w aplikacji fitatu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12064 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
czucie mięśniowe jest szczegolnie wazne dla rozwoju miesni. polega na tym, aby w pełni czuć trenowaną grupę mięśniową.
odpowiada za to przede wszystkim nasz uklad nerwowy, ktory odpowiendio stymuluje miesnie do ich skurczu.
poczatkujacy zazwyczaj przenosza obciazenie z punktu A do punktu B, co tylko z boku daje wrazenie dobrze wykonanego treningu. W przypadku czucia miensiowego musimy miec wrazenie, ze po skonczonym treningu nasz klata, czy inne grupy miensiowe, faktycznie wykonala dobra robote.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Przede wszystkim to typ budowy nie ma tutaj żadnego znaczenia to już dawno obalona teoria, druga sprawa to to że nie ma jednego typu budowy są wymieszane w mniejszym lub większym stopniu ale to i tak nie ma znaczenia jak już wspomniałem. Jak policzysz swoje zapotrzebowanie to najlepiej zastosuj zalecane ilości dla diety zbilansowanej czyli 2g białka nas kg masy ciała, 1-1,5g tłuszczu na kilogram masy ciała, a resztę zapotrzebowania dostarczaj z węglowodanów. Na masie i na redukcji stosujesz te same podziały, różni się tylko ilość kcal więc w tym przypadku głównie rotujesz węglowodanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1374
Istnieje takie coś jak typ budowy i jednemu może się ciężej budować mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33097 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Somatotyp budowy nie ma tu większego znaczenia wiec nie ma co się skupiać na detalach, za wszystko w procesie kształtowania sylwetki odpowiada energia ( kaloria ) i w przypadku masy trzeba stworzyc nadwyżkę kaloryczną oraz ułozyć dobry trening siłowy i będzie szło bez znaczenia czy jesteś ekto endo czy mezo . Rozkłąd makroskłądników zastosuj standardowy i rób swoje , białka daj 2-2.2g na kg masy ciała , tłuszczy daj +- 1g a reszta wegli . Pamiętaj ze masa to bardzo wolny proces więc nie spiesz się tylko zacznij od małej nadwyżki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1374
Robię masę już 4 miesiące trening 5x5 madcow i moje efekty są mizerne a trzymam dietę a u drugiej osoby efekty są zauważalne i siłowe i wizualne a typ budowy ma mezomorfika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile kg przyszlo? jakiejs zdjecia do porownania? moze za malo jesz, a moze trening slaby i tylko wydaje ci sie ze trenujesz ciezko... progresujesz z ciezarami? ile dolozyles ciezaru przez te 4 miesiace? jak sila nie idzie doloz kalori i obserwuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1374
Przed rozpoczęciem masy ważyłem 64.8 kg teraz ważę 69 .




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Robisz wymiary? Idzie powoli do przodu, możesz przybrać duzo więcej ale wtedy będzie szedł też tłuszcz a tego chyba nie chcesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1374
A nabrałem trochę masy mięśniowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
janek 1234
A nabrałem trochę masy mięśniowej?

Wrzuć zdjęcie z przed nadwyżki żeby było co porównywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1374
Masz dwa zdjęcia przed i w trakcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny [97kg]

Następny temat

Przepisy na proste posiłki

WHEY premium