SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 94kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7265

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Płeć

mężczyzna

Cel

masa bez zalania tłuszczem, siła

Waga

93,5

Wzrost

186

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

http://potreningu.pl/profile/superbilder/gallery

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca biurowa 8h przy komputerze, trenuję 2 razy po pracy, raz w sobotę. Kładę się 12-2:30, wstaję 7:15. Przerwa w pracy jak chcę.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 razy w tygoniu FBW

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

przez ost miesiące 2016 4 raz dziennie 150 - 200 pieczonych piersi z kurczaka + makaron żytni razowy 60-100gr, na 2gie śniadanie omlet z 4 jaj + 60-80gr mąki żytniej razowej typ 2000, makaron czasami zamieniam na ryż pełnoziarnisty, czasem wafle ryżowe so

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

łokieć golfisty w prawej ręce, problem przy podciąganiu, od października 2016. Teraz trochę puszcza, wykonuję niepełne podciągania i wpomagam się paskiem do dźwigania ciężarów.

Stosowana lub planowana suplementacja

Od stycznia 2017 wpc i kazeina, od lutego carbo, bulk, wph. Kreatynę i argininę, taurynę zostawiam sobie na później. Witaminy codziennie lub co 2gi dzień, magnez, D3, pycnogenol (czasami zapominam). Ostatnio omega3 olimpu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zdecydowanie warto jeszcze redukować, aby nie wpaść w błędne koło i wrócić do poprzedniej sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Obecnie mam 89kg, redukuję, jem w 5 posiłkach 89g tłuszczu, 190g białka, i reszta do 2800 kcal węglowodany (około 308g).
Jak przechodzić do diety low carb, czy taka dieta też powinna zawierać 2800kcal?
Przez 8 dni odejmować codziennie 20g węgli, a dokładać 9g tłuszczu ? Czy może co 2gi dzień tak żeby okres przejściowy trwał 16dni? Czy na tej diecie tez nie liczę kcal z warzyw, np marchwi, buraków, kiszonych ogórków, kiszonej kapusty, czy tu już liczę węglowodany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No wychodzi, wychodzi. Kurczy się pod wpływem obróbki Nie mylić z tym, że wtedy i białka jest mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Możesz śmiało zrobić to w krótszym czasie niż 16 dni. Nie ma potrzeby rozkładać tego aż tak bardzo. Ilość kcal taka sama. Warzywa w zależności od tego ile ich jadasz i jak mocno zejdziesz z węglowodanami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
A mi gdzieś(ta wyżej) wiadomość wywędrowała tutaj Bez ładu i składu Pomyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Witam, czy nie chciał mnie Pan prowadzić na potreningu.pl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
W takiej sytuacji należy wykupić abonament i jeżeli nie zostaniesz przydzielony do mnie, to należy napisać przez formularz kontaktowy w celu zmiany (lub nawet wcześniej).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Wczoraj wieczorem opłaciłem abonament, zostałem przydzielony do Pani Anny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Napisz więc przez formularz kontaktowy aby przeniesiono Cię do mnie: http://potreningu.pl/contact Oczywiście, jeżeli chcesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Napisałem dziś rano o 9:35, jeszcze nie zmienili ani nie odpisali.

Odnośnie https://www.sfd.pl/art/Odchudzanie/Piperyna__skuteczne_odchudzanie_i_nie_tylko-a213.html oraz https://sklep.sfd.pl/MyVita_Piperyna-opis33858.html#opis?

Zawartość jednej tabletki Piperyna (BioPerine 95%) 10 mg.
Suchy owoc pieprzu czarnego zawiera od 5,2% do 13,3% piperyny


Przyjmując 5% wychodzi, że 200mg czarnego pieprzu to 1 tabletka
Czy zjadanie kilku całych kulek czarnego pieprzu kilka razy dziennie może dać taki sam lub nawet lepszy efekt niż tabletki ?


Zmieniony przez - superbilder w dniu 5/5/2017 12:18:25 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 76kg

Następny temat

Układanie diety

WHEY premium