SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 67kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13458
No,więc jedynym produktem po obróbce będzie puszka pomidorów,bo sam tego nie będę robić...





Zmieniony przez - LosuKowal w dniu 2017-08-04 14:06:13
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sporo orzechów jak na raz do śniadania, sosy do wywalenia gotowe, mięso zużyj i miel sam, w sklepach też z chęcią zmielą Ci kawał mięcha, jaki sobie wybierzesz, makaron jaki jest? Od czasu do czasu pszenny makaron jest ok, staraj się wybierać żytnie, czy pełnoziarniste.
Nie wygląda to najgorzej Wrzucaj też świeże ryby, więcej świeżych warzyw, nie puszkowanych, czy mrozonych - jest sezon Do tego nie samym bananem człowiek żyje, wrzucaj olej kokosowy, czy masło klarowane, kawałek tłustszego mięcha, można też awokado jak lubisz (np. z ksylitolem / erytrytolem mieszasz + kakao ) i na omleta masz coś al'a czekoladowy krem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13458
A nie przesadziłem z tym białkiem ? :/ A co myślisz o maśle orzechowym ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Występuje zbyt wysoka podaż białka, zmniejsz tą wartość do ok.120-130g.
Tłusczy z kolei jest za dużo.

Nie wiem czemu uparłeś się na tego banana po treningu. Nie widzę sensu kupowania mrożonych warzyw skoro mamy sezon.. w dodatku dość sporo mleka, nie kupuj mielonego mięsa - tylko miel na miejscu. Poza tym masz braki wit.C. Oczywiście należy urozmaicać codzienne menu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13458
Zmniejszyłem tłuszcze ,ale nie udało mi się tego białka do takich wartości zbić,czy to jest aż tak wielki nadmiar? Dodałem również migdały,natke pietruszki.Obecnie tak to się prezentuje.





Zmieniony przez - LosuKowal w dniu 2017-08-05 14:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Skąd pomysł na taka ilość tłuszczy? Śniadanie.. dziwne ... delikatnie rzecz ujmując.. 90 g orzechów, 20 g siemienia, 30 g migdałów? Taka ilośc tłuszczy w jednym poisłku to proszenie się o problemy trawienne. Białka natoimiast tam tyle co z jednego jajka. No i tak jak dudee pisał, bieda z warzywami, owoców brak..

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Masło orzechowe tylko z nerkowców lub migdałów. Orzechy ziemne należy unikać w diecie z uwagi na bardzo niekorzystne proporcje kwasów tłuszczowych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13458
Ja was trochę nie rozumiem,bo dodałem miejsce na owoce i akurat zaznaczyłem banana i było źle a teraz mam dodać jakiś owoc?W posiłkach musiałem ograniczyć białko,więc starałem się ucinać żeby tego było co raz mniej,dlatego tam jest tylko jedno jajko.Moim zdaniem warzywa wystarczą,bo wystarczająco ten ryż mnie zapcha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Po prostu banan jest zbędny po treningu ( jeśli masz ochotę to zjedz) - nikt nie napisał żeby wyeliminować go z menu.
Chodzi o to żeby owoce pojawiały się w ciągu dnia ( nie musisz również tego robić ) ale warto.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-08-05 16:56:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - układanie diety

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

WHEY premium