SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 60kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
daj sobie plus minus białka 120-140g bo wiadomo, ze będziesz miał sporo wegli racji niskiej wagi to sie nie pokrywa, bo na talerzu bedzię kęs mięsa i pół kilo ziemniaków
TUtaj z czego co czerpać https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_-t1135388.html, https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html#post1, https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1
Tłuszcze ustaw sobie mniej więcej 90g , białko daj ze 140g by tego miesa tam było nieco i reszta weglowodany do wyliczonej kalorycznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Dokladnie jw i dzialaj z tematem

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Dzięki :) tylko ostatnie pytanko mam... dalej mam robić jak robię?? Czyli o 50kcal dźwigać co tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ile wynosi bilans zerowy ? I dlaczego o 50kcal? Toć to...może być nawet błąd pomiarowy, tam za mało, tam za dużo i 50kcal jak znalazł.
Natomiast pytanie co z obwodami ? Że chcesz podnosić, bo to one są ważne. Jak obwody wraz ze stanem sylwetki nie poprawia się, można wtedy dodac. Ale po co wcześniej, jak idzie w domrym kierunku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
No wiadomo ze chce obwody zwiększyć :) tylko chodzi o to ze przy tej diecie stoją w miejscu jak i waga... startowałem od 2300 kcal teraz jem 2550. Nie wiem jaki mam bilans 0.... przypuszczałem ze z 2400kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
No to policz sobie ze wzoru, masz w postach podwieszonych. I spokojnie daj sobie 2 tygodnie, jak nie ma zmian to mozna podbic kaloryke, tydzien to czasami za malo czasu, warto poczekac, bo jal jiz wspomnialem nie sposob jest sie ulac podczas masy a wlasnie zrobic to tak z glowa by okres redukcjo nie byl potrzebny, badz minimalny i nie tracic na niego czasu
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
czyli na takiej diecie teraz przez 2 tygodnie i patrzeć co się bedzie działo tak???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Te platki kukurydziane wyrzuc z rana, zamien na owsiane czy inne. Ostatni posilek tez nie najlepszy, spokojnie dorzuc do niego ww

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. Do śniadania dorzuć jakieś źródło białka
2. Ogólnie urozmaicaj nie tylko pierś ale też inne mięsa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 60kg

Następny temat

Pomoc w doborze posiłków

WHEY premium