SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

mężczyzna

Cel

masa mięśniowa

Waga

62 kg

Wzrost

177 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20 % ?

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wstaję o 6:30, studiuję do 15, około 16:30 siłownia, kładę się około 23

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

standardowa siłownia, trening FBW

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

załączam zrzut

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

nic mi nie dolega

Stosowana lub planowana suplementacja

gajner, kreatyna, białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70
Cześć i czołem, niedawno zapisałem się na siłownię i żeby nie traci czasu tam spędzonego chciałem zapytać bardziej doświadczonych osób o pomoc. Ułożyłem sobie przykładową dietę, z tym co lubię jeść - proszę o radę, poprawki. Mam 62 kg przy wzroście 177 cm. Czasem posiłek zastąpię gajnerem, ponieważ studia i praca ograniczają mnie czasowo przy przygotowywaniu posiłków.
Ps. Dodaję zrzut w/w diety.
Ps2. po treningu dwa banany lub jeden większy, nie wiedziałem do którego posiłku to dorzucić





Zmieniony przez - Gumi Bear w dniu 2016-01-05 19:05:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Wrzuć jakieś zdjęcia z przodu, boku bo jeśli faktycznie masz 20% bf to robienie masy nie ma najmniejszego sensu, dorobisz się jedynie kolejnych kg tłuszczu, chociaż nie wiem jak to jest możliwe warzyć 62 kg przy 177 i mieć tak wysoki bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70
to bf to według tych zdjęć do wyboru na stronie, sam nie wiem ile mam. Wrzuca szybkie fotki z przodu i z boku tak jak chciałeś








Zmieniony przez - Gumi Bear w dniu 2016-01-05 20:51:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Ustaw sobie kalorie na poziomie 2800, 120g pełnowartościowego białka - z mięsa, jaj, wpc, ryb, twarogu, 60g tłuszczu i reszta zapotrzebowania niech to będą węglowodany, rozbij to na 4-5 pełnowartościowych posiłków i obserwuj co się dzieje z sylwetką, kontroluj wagę, lustro, obwody, w przypadku osób zaczynających przygode z siłownią jest możliwa rekompozycja, czyli jednoczesne spalenie tkanki tłuszczowej i budowa masy mięśniowej, możesz dorzucić 1-2 sesje jakiegoś lekkiego cardio w tygodniu, unikaj też cukrów prostych, wyjątek może stanowić posiłek po treningowy, jeśli masz jakieś pytania - pisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Białko musisz zmniejszyć gdyż zbyt duża ilość może utrudniać w robieniu masy spokojnie ustal sobie na poziomie 100-120 gram . Na spokojnie zacznij z mniejszego pułapu kalorii np. białko 2 gram , węglowodany 3/4 gram a tłuszcze 1,5 gram . Z tego pułapu spokojnie dokładaj kalorie .
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcja = Ocena

Następny temat

czy mógł by ktoś to sprawdzić? ?? kcl ww białko tluszcze

WHEY premium