SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 57kg 174cm, 16 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Ok, zmieniłem i dodałem parę rzeczy.
Co do samej diety, to taka ilość kCal chyba powinna być wystarczająca, szczególnie, że teraz pochłaniam ok. 2200kCal, a nie chudnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
Ok ale kolejne co rzuca mi się w oczy to brak warzyw. Daj jakieś sałatki do obiadu nie musi być to skomplikowane np. sałata lodowa do tego kroisz paprykę, pomidora i polewasz oliwa i przyprawy jakie tam lubisz. To da ci trochę witamin wzbogaci i urozmaici obiad, a warzywa jakoś bardzo cie nie zapchają. Kolejne co wydaje mi sie bez sensowne to 2 kolacje. Ta druga wgl niepotrzebna. zjedz jedna większą i tyle. Spać pewnie chodzisz wcześniej domyślam się po wczesnym śniadaniu a ostatni posiłek powinien być około 3h przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Ok, dodałem sałatkę i zlikwidowałem II kolację, oprócz tego coś jeszcze pójdzie do zmiany? Jak pisałem na początku, jestem w tym kompletnie zielony.
Spać chodzę zazwyczaj koło 23:00-23:30, wstaję o ok. 6:20-7:15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
Wstaw jeszcze swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jak dla mnie to już to wygląda sensownie tylko uszykuj sobie jakieś zamienniki bo codziennie jeść to samo to też nie za wesoło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Za dużo białka :P Białko daj 2-2,5g/kg

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
3/kg też dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Jedyne co to zmniejszyłem to ilość piersi z kurczaka na II obiedzie, z 150g na 100g, wyszło 10g białka mniej i chyba powinno być dobrze.
Czyli rozumiem, że mogę spokojnie stosować tą dietę? Co do zamienników to poszukam ich za jakiś tydzień, jak już znudzi mi się powyższy plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
Tak, tego kurczaka i tak nie będziesz ważył równo do 100g tylko pewnie taki jaki ci się filet trafi taki weźmiesz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Będę ważył tylko orientacyjne, tzn. jak będzie np. 120g to zostawię, jak 160+ to wtedy już będę "przycinał" do ok. 100g.
Wszystkim, którzy mi pomogli - dziękuję, naprawdę mi pomogliście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
podbijaj kcal ww albo fATEM nie białkiem

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na rzezbe

Następny temat

Proszę pomóżcie nie wiem co mam zrobić

WHEY premium