SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na każdą kieszeń by k3ho

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Aha dzieki. i sorrki za moja niewiedze. A jak zmienic ostanie posilki w dzien bez treningowy? A drugie czy znasz jakis sposob zmieszania platkow owsianych bo strasznie ciezko wchodzą. Z gory dzieki i pozdro
W DZIEN BEZTRENINGOWY OSTATNI POSILEK MOZE BYC TAKI SAM, OCZYWISCIE MOZESZ TEZ COS INNEGO DAC ZEBY BYLO ROZNORODNIE, CO DO PLATKOW TO U MNIE SPRAWA WYGLADA NA ODWROT, SNIADANIE TO POSILEK DO KTOREGO NIE MUSZE SIE ZMUSZAC, DAJ DO PLATKOW RODZYNEK, ORZECHOW, PESTKI NASION I INNE BAKALIE



czy moze byc tak ze przez pomijanie posilkow na noc w trakcie cwiczen zamiast przybierac to traci sie na wadze?bo zauwarzylem ze jak zjem konkretny posilek na noc to rano wstaje popuchniety miesnie napeczniale itd a jak nie zjem to czuje jak bym tracil niz zyskiwal te miesnie
CHODZI TUTAJ RACZEJ O OGOLNY BILANS KCAL ALE PRZERWA MIEDZY SNIADANIEM A KOLACJA(KIEDY SPIMY) TEZ NAPEWNO MA JAKIES ZNACZENIE



Bardzo fajny poscik,wogole bardzo fajny dzial,nigdy tu nie bylem i bardzo zaluje.Soga oczywiscie autorowi dalem.
ZGADZAM SIE DZIAL B. FAJNY JAK NIE NAJLEPSZY NA SFD POST JAK POST, DZIEKI
P.S. Pisales koledze kilka stron wyzej ktory cwiczy thaia cos o diecie,czy w przypadku treningu SW,z nastawieniem priorytetu na SW,mozliwe jest poskoczenie z masa na samej diecie i oczywiscie treningu silowym? Takie czysto teoretyczne pytanie.
ZDECYDOWANIE TAK ALE NIE WE WSZYSTKICH PRZYPADKACH PRZYJDZIE TO LATWO, ZALEZY TO OD KILKU CZYNNIKOW:
GENETYKI(EKTO BEDZIE MIAL Z TYM WIEKSZE PROBLEMY)
DIETY(MUSI BYC ODPOWIEDNIO DUZA NADWYZKA KCAL, NIE DOSC ZE NA SW TO JESZCZE NA SILOWNIE I NA PRZYROSTY WIEC SAM MOZESZ SOBIE WYOBRAZIC ILE JEDZENIA TRZEBA BEDZEI W SIEBIE WRZUCIC)
ILOSCI TRENINGOW(IM MNIEJ TRENINGOW TYM LATWIEJ O MASE)
ZAJEC POZA TRENINGAMI(OSOBA NIC NIE ROBIACA LATWIEJ ZLAPIE MASE NIC OSOBA PRACUJACA NA BUDOWIE)
REGENERACJI I WIELU INNYCH CZYNNIKOW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2955
P.S. Pisales koledze kilka stron wyzej ktory cwiczy thaia cos o diecie,czy w przypadku treningu SW,z nastawieniem priorytetu na SW,mozliwe jest poskoczenie z masa na samej diecie i oczywiscie treningu silowym? Takie czysto teoretyczne pytanie.
ZDECYDOWANIE TAK ALE NIE WE WSZYSTKICH PRZYPADKACH PRZYJDZIE TO LATWO, ZALEZY TO OD KILKU CZYNNIKOW:
GENETYKI(EKTO BEDZIE MIAL Z TYM WIEKSZE PROBLEMY)
DIETY(MUSI BYC ODPOWIEDNIO DUZA NADWYZKA KCAL, NIE DOSC ZE NA SW TO JESZCZE NA SILOWNIE I NA PRZYROSTY WIEC SAM MOZESZ SOBIE WYOBRAZIC ILE JEDZENIA TRZEBA BEDZEI W SIEBIE WRZUCIC)
ILOSCI TRENINGOW(IM MNIEJ TRENINGOW TYM LATWIEJ O MASE)
ZAJEC POZA TRENINGAMI(OSOBA NIC NIE ROBIACA LATWIEJ ZLAPIE MASE NIC OSOBA PRACUJACA NA BUDOWIE)
REGENERACJI I WIELU INNYCH CZYNNIKOW

- z tym iz osoba nieczwiczaca wogule zlapie szybciej mase to sie zgodze ale zloapie ona mase tluszczowa a nie mięśniową. POzdro :D

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zle odebrales, nie chodzilo mi o brak treningow ale o ich ilosc, czyli aktywnosc, im wieksza tym wiecej kcal musimy dostarczyc i miesnie beda bardziej przetrenowane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
sog

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 391
Jak wiemy wszyscy tran jest drogi wiec zauwazylem w aptece tran w tabletkach i spytalem sie farmaceuty czy moge go brac zamiast pic do diety kulturystycznej to powiedzial mi ze tak ale cos mi sie nie chce wierzyc moze ktos mi powie czy warto kupic tran w tabletkach??

Mozesz mieć włosy mięśnie kase pieniądze sławe...ale bedac nie uczesany tracisz wszytko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
w tabletkach wychodzi drozej... lepiej w plynie a najlepiej kupic omega 3 kapsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2955
Ostanio zgadalem sie z gosciem z silki i polecil mi by dodac do diety serwatke ale taka naturalna co produkuje mleczarnia. Beda jakies rezultaty? POzdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
A ja jeszcze nie widziałem tranu w tabletkach. Ciekawe jak sproszkowali tłuszcz...

Grabiee z tego co piszesz wynika, że nie masz diety, więc proponuje Ci ją sobie ułożyć.

Zmieniony przez - Charon w dniu 2006-06-11 22:52:58

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
charon Ty zgredzie, czepiasz sie
grabbie nie jedz tego shitu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
k3ho dlaczego Jasiu nie mógł ważyć 77 kg?? omg jestem noga z tymi dietami a z kasą tesh nie grubo ...Nigdy nie bede DUŻY bo nie moge ułozyć diety ;/ no nie nadaje się do tego ;/

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest?

Następny temat

Czy to pasuje na mase ?

WHEY premium