SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na każdą kieszeń by k3ho

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
people, wystarczy tylko ruszyc glowa i posiedziec chwile, ja majac chyba 16 lat juz se diete sam ulozylem, skoro taki glab jak ja to zrobil to wy tez mozecie
ps. z tym glabem to byl zart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Charon dietke mam taka jak wystawil k3ho. Dzieki za fsparcie k3ho. I mam rpozbe. Pomuglbysmi rozplanowac ta dietke dla 15 latka , 62-63 kg? Z gory dziekuje

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
15 latek niech nie przesadza z dietami, niech je to co mama daje i stara sie wybierac zdrowsze produkty.



k3ho wiedzialem

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
luki to byla forma motywacji
grabbie ja Ci pomoge, na poczatek przez pierwszy miesiac jedz tak jak teraz to napisze,
6 malych posilkow co max 3h
najwiecej wegli rano, przed i po treningu
ostatni posilek czysto bialkowy lub z tluszczem
produkty dobieraj malo przetworzone, tj. zamiast platkow gotowych muesli rob sobie wlasne, z platkow owsianych, rodzynek, orzechow wloskich, jedz kasze, makaron, ryz brazowy, jaja cale, ser bialy i zolty, mleko, jogurty, miesko, ryby, kup oliwe i dodawaj do posilkow po 2 lyzki stolowe, z odzywkami narazie daj sobie spokoj
do kazdego posilku warzywa albo owoc(z owocami do popoludnia stopuj troche)
jedz tyle ile mama da i jeszcze troche no chyba ze juz bedziesz najedzony to odpusc
rob tak przez miesiac i jak juz zaczniesz lapac i przyzwyczajac sie do diety to wroc i zaczniemy liczenie kcal i cala zabawe
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
keho znalazłem taką dietę i zamieściłem w poście ale moim zdaniem jest troche****owa https://www.sfd.pl/temat262217/  waze teraz 77kg ale to tylko by była drobna poprawka do tej diety ...Co o tym sądzisz?? a raczej o tej diecie?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Grabbie zrob jak Keho radzi.

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ja wam ****a dam keho!
Śniadanie 7:00:
Płatki owsiane 100g + płatki kukurydziane 50g + mleko 2% 400ml
WYWAL KUKURYDZIANE, DAJ ORZECHY WLOSKIE
II śniadanie 10:00:
Chleb zwykły 150g+ wędlina 25g (szynka z indyka) + "Carbo 30g z wodą (500ml)"<--Jakie owoce zamiast tego i ile jestem cienki z Diet Help + Jajko całe gotowane 100g + masło 15g.
DAJ CHLEP ZYTNI RAZOWY, WYWAL WEDLINE, ZAMIAST NIEJ DAJ SER BIALY LUB PIERS, WYWAL CARBO, JAJKO I MASLO MOGA ZOSTAC, OWOC DAJ NP. JABLKO
III śniadanie 13:00:// "jw no i o warzywach nie zapominaj"
Chleb zwykły 150g + wędlina 25g (szynka z indyka) + Carbo 30g z wodą (500ml) + masło 15g.Wrzuce do tego jakąś sałate itp.
JW NAPISALEM

IV Posiłek: przed treningowy 15:00://
Mintaj 100g (lub morszczuk) + 120g Białego ryżu(prawie to samo ppo przeliczeniach) + oliwa z oliwek 20g + jakąś suruwke warzywna walne sobie
RYZ BRAZOWY, KASZA GRYCZANA JUZ LEPIEJ
V Posiłek: po treningowy ok. 17:30:
50g CArbo z wodą OK

VI posiłek: ok. 45-60min po treningu: między 18:15-18:30:
Piersi z kurczaka 100g(1kg ok. 13 zł) + ryż biały 150g + oliwa z oliwek 5g
I WARZYWA

VII posiłek 21:30:
Tuńczyk w wodzie cała pucha/moga byc owoce zamiast ważyw? WARZYWA LEPIEJ, TUNCZYKA ZAMIENIAJ Z TWAROGIEM, JAJKAMI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Dzieki za porade ale jakie dokladniej przyjmowac posilki? tzn srobilbysmi mala dietke odpowiadajaca twojemu wczesniejszemu postowi. POzdro i sorrki za moją uciężliwosc :D

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
"keho" ta moja poprawiona jest tesh w strone portfela?? nie wiem wiec pytam a na tym tesh mi zalezy ... Ciąć po kosztach ;/

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest?

Następny temat

Czy to pasuje na mase ?

Wiecej