SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia -szybki rzut oka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
Witam chcialbym przedstawic diete ktora chce niedlugo prawdopodobnie jak skoncze szkole stosowac co o takowej myslicie? Ta dieta to tak jakby LC a przynajmniej taka miala byc :) dodam ze do niektorych posiłków dodaje warzywa ogorki ,marchew,kapusta ,pomidory.Do tego woda okolo 2 L dziennie .





Zmieniony przez - esquiss w dniu 2012-06-06 06:24:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
kiełbachy do wywalenia. warzywa wszedzie. brak ryb- zwlaszcza tlustych, brak roznych mies- rowniez tlustych. wegle mozesz wymieniac na ryz/makaron razowy, etc.. dodaj tran, omega-3, orzechy. urozmaicaj generalnie. bialko przytnij bo masz go za duzo, a podbij bardziej tłuszczami. nabial jesli jemy- poltlusty, a nie chudy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kocio, a nie jest tak, że na LC również warzywa trzeba wliczać w bilans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na CKD sie wlicza konkretnie, natomiast na LC generalnie nie ma takiej potrzeby, bo i tak masz do tych 150g ww, a kolega ma nieco powyzej 100ww. poza tym warzywa to w wiekszosci niestrawny blonnik, a przeciez nikt nie bedzie ich jadł po 5kilo dziennie, wiec nawet mając ten 1kg dziennie- tych węgli strawnych wyjdzie niewiele

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
chciałem się tylko upewnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
spoko. wiesz są osoby co skrupulatnie liczą ww z warzyw na LC, ale IMO jest to bezcelowe. Widziales kogos, kto sie spasł na zieleninie? te pare dodatkowych ww z jarzyn nie ma zadnego wplywu na redukcje nawet przy limiciie ww z wliczanych zrodel

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Właśnie nie widziałem, ale dokładnie jak mówisz - niektórzy skrupulatnie to wliczają na LC, dlatego dla własnej wiedzy chciałem się upewnić.

Tak samo do tej pory nie wiem, dlaczego fasolę, kukurydzę, groszek się wlicza. Są to warzywa strączkowe, mają wysokie IG - tylko dlatego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
straczkowe sie liczy bo juz mają sporo ww, poza tym dodatkowo bialko roslinne, liczysz tez korzeniowe (w duzej ilosci), ziemniaki. ja na LC nigdy nie wliczalam warzyw, natomiast na CKD jak najbardziej

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja redukowałem i nigdy warzyw nie wliczłałem do diety nie ma sesnu ich wliczac jedynie jw strączkowe nalezy wliczyć

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
kocio czemu kiełba do wywalenia sam kiedys chyba Ty pisales ze to zalezne od bilansu kiełbasa nawet nie ma ww z tego co wynika z rozpiski ? przeciez to sa male ilosci az taka zla na redukcje ?. Ryby sa głownie to dorsz no ale nie stac mnie zeby co 2 dzien jesc dorsza wiec czesciej piers z kurczaka.Ryzu nie jem bo zatrzymuje wode w organizmie i ogolnie wole kasze gryczana. Orzychy odpadaja bo jestem uczulony po zjedzeniu garsci mam bolseci brzucha . Nabial poltlusty ok . A reszta dobrze wyglada ? Bym zamiennie dawal piers z kurczaka z dorszem lub inna ryba. Omega 3 / tran zakupie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
te kiełbachy sklepowe to syf, dlatego sie odradza, domowej roboty dobrej jakości kiełbache możesz szamać, mięs możesz wiecej wprowadzic do diety i urozmaicac, wegle tez urozmaicaj nie jedz tylko kaszy

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SENS LICZENIA KALORII

Następny temat

Woda + miód + cyrtyna + sól

WHEY premium