SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Witam. Ćwicze prawie 3 miesiące "na sucho" i w domowych warunkach. Efektów za bardzo nie widze mimo ze w obodzie powolutku przybywa. Poprosiłbym o sprawdzenie i ewentualnie poprawki dwuch diet, mojej i kolegi. Dieta kolegi mało mi odpowiada poniewaz nie smakuja mi zeczy które sa jej elementami, spróbowałem je zastapic czymś innym. Z góry dziekuje :)

Waga - 75kg
Wzrost - 190cm
Cel: Zdobycie masy mięsniowej

Dieta (moja):
7.20 - sniadanie - jajecznica z 5 jajek
9.35 - 2sniadanie - jabłko lub banan
12.10 - 2,3 lub 4 kanapki z filetem wędzonym z indyka
16.00 - (przed treningiem) kluski z serem lub z jajkiem lub z sosem spaghetti(+ ser zółty)
18.00 - jabłko lub banan
21.00 - kanapki z ryba w oleju lub sledzie


Dieta kolegi:
7.00 - Platki owsiane lub musli
12.10 - kanapki z indykiem
16.00 - kluski plus kukurydza ( kukurydza to tylko dodatek do kluskow glownei kluski potrzebne Ci sa wegle... ) ok. 30 min przed treningiem....
podczas treningu - ok. 1 l wody
18.00 - ryz, jajka plus jakas salatka
lub
kluski z serem bialym
lub
- ryz z kotletem schabowym itp.
potem
- jakis bananek...
21.00 - konapki z serem bialym plus obowiazkowo kefir

Czy mojadieta jest zła/gorsza od diety kolegi?


Dodatkowe pytania:
1. Czy w mojej sutuacji wato zazywac kreatyne (poniewaz mam 500g, ktorych narazie nie uzywam poniewaz wydaje mi sie to bez sensu)
2. Czy jest sens brania jakich kolkiek odżywek tylko w dni treningowe?
3. Czy to prawda ze w domowych warunkach mozna jedynie "podtrzymac" mase i siłe (bo do zdobycia wiecej potrzba profesjonalnego sprzętu)?
4. Czy jesli np mam urodziny i wypije powiedzmy 2 piwa nalezy wstrzymac trening (na ile?), czy bedzie on po prostu dawał mniejsze efekty? prosze nie mówić ze najlepiej nie pić (czasami trzeba ;p)
5. Czy to prawda ze zanim zacznie sie brac jakies "porządne" odżywkiwarto brac białka i węglowodany?



Zmieniony przez - Boreasz w dniu 2009-04-25 22:14:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Jeszcze poczytam troche i wogole pokręce sie koło tego, moze niedługo wyśle poprawioną diete, tak czy inaczej dzieki za podpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
zarówno Twoja dieta jak i dieta kolegi są złe..
wręcz tragiczne

a która jest gorsza?
a co? licytujesz się z kolegą na najgorszą dietę?

1.nie, po kiego? wykorzystaj potencjał jaki drzemie w prawidłowym odżywianiu i treningu
2.odżywki służą do uzupełnienia braków w diecie, więc nie rozumiem pytania
3.potrzebna jest progresja, mięśnie muszą być poddawane coraz większemu obciążeniu i większym bodźcom, czy to na full profesjonalnej siłowni czy w domowym zaciszu - bez różnicy [btw. masz dział trening w domowych warunkach, tam się skieruj]
4. ? a niby dlaczego masz nie trenować?
prosze nie mówić ze najlepiej nie pić no bez przesady, nie jesteś żadnym zawodowcem, nie musisz 365 dni w roku poddawać się reżimowi dietetycznemu..
5.odżywki to właśnie m.in białko i ww, kreatyna, arginina, boostery prze treningowe to suplementy
zrozum, że odżywki to jedzenie w proszku
gainer to taka bułka z kurczakiem
więc odpowiedz sobie, czy zanim sięgniesz po suple musisz brać 'bułki z kurczakiem'?
no raczej idiotyczne pytanie, nie? musisz mieć przede wszystkim porządną dietę i tyle

diety poprawiać nie będę, bo nie ma sensu

przeczytaj raz a dobrze posty podwieszone, tam masz wszystko

zdobądź trochę wiedzy i wtedy bierz się, że dietę

bo trzymania się tego jadłospisu co masz wyżej nie widzę kompletnie sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
No to jaka dieta jest dobra, przeciez w mojej są jajka, ryby, kluski,owoce, wszystko co najzdrowsze ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
trzeba wiedzieć co i kiedy
nie będę Ci tłumaczył
masz masę artykułów na forum
zaglądałeś w ogóle do jakiegoś?
bo to co przedstawiłeś to na pewno nie jest styl żywienia jaki tutaj lansujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
czytałeś czy przeglądałeś?

w takim razie kłania się czytanie ze zrozumieniem, bo co z tego, że czytałeś skoro nie wiele z tego wyniosłeś?

dobrze Ci radzę, prześledź te posty dokładnie jeszcze raz, a w końcu załapiesz o co biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
a da sie wogole zrobic diete bez produktów mlecznych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
poczytałem troche, pierwszadieta jest moja, a drugą zanalazłem i troche zmieniłem. Sa lepsze od poprzednich?

1.
7.00 - płatki kukurydziane, kubek kako
12.10 - chleb z masłem, indykiem i pomidorem
15.30 - surówka z ogórkiem i pomidorem ryż biały
kurczak mięso z piersi z kurczaka bez skóry
16:00 - trening
19:00 - ryż, mintaj świeży
21:00 - jajecznica z 7 bałem i 2 żółtek, kakao


2.
posiłek 1 - jajecznica z 5 jaj, 3 kromki chleba
posiłek 2 - 150 gram płatków owsianych, 50 gram rodzynek, 4 jaja. Całość wymieszana i usmażona
posiłek 3 - 100 gram ryżu, 200 gram piersi z kurczaka, porcja warzyw
posiłek 4 - 100 gram makaronu razowego, 200 gram piersi z kurczaka
posiłek 5 - 350 gram ziemniaków, 300 gram filet z ryby (morszczuk, dorsz lub mintaj)
posiłek 6 - taki jak posiłek 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
1.
21:00 - jajecznica z 7 białek i 2 żółtek, kakao
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słaba Kondycja...

Następny temat

Dieta redukcyja prosze o sprawdzenie

WHEY premium