SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do poprawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
I posilek:

platki 80g
mleko 200g
4 jaja jajecznica

Trening
wpc 40g
kreatyna
glutamina

rowerek- Ile minut???W dni treningowe i wdni nietreningowe???

II posilek potreningowy

ryz 50g
warzywa 200g
piers z kurczaka 100g-moze byc smazona na smalcu???
oliwa z oliwek 10g

III posilek:

piers z kurczaka 100g
pomidor 150g
ogórek 150g
oliwa z oliwek 10g

IV posilek:

wpc ostrowia 30g
warzywa 200g
tran 10g

posilek V

twarozek 100g
warzywa 200g
oliwa z oliwek 10g

2100kcl moja waga 87kilo

184 bialko
wenglowodany 174g
tluszcze 86g

Wiem ze ta kreatyna nie ma sensu ale chcialem sie masowac i sie rozmyslilem zaczolem brac to musze dokonczyc.Nie wiem jak to polonczyc z wpc po treningu przed rowerkiem bo z tego co wiem kreatyny nie mozna brac z bialkiem jednoczesnie.
Moze rano pic bialeczko a jajka w 4 posilku zamiast wpc?????
Mam jeszcze aminokwasy pytanie jak je brac?????
Kalori wydaje mi sie ze tyle na poczatek starczy????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Hahah ero24 spoko gosc hahah.Wienc tak rano placek owsiany.Zaraz po treningu wpc przed rowerkiem.Tylko slyszalem ze krety nie wolno brac jednoczesnie z bialkiem???I mam takie pytanie piers z kurczaka z ryzem bez jakiegos sosu to jest tragedia tego nie idzie jesc o malo co dzisiaj bym sie nie zrzygal poradzcie cos jak to zamienic w cos jadliwego tunczyk tez tragedia moze zamiast tunczyka jakas wendzona ryba???makrela np. podobno git???A jak zaczne brac aminokwasy to co z tym bialkiem,dalej je pic przed treningiem czy moge rano zamiast jajek bo musze to jakos wykozystac?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Prosze o rady!!!

Zmieniony przez - Samuraj- w dniu 2009-05-24 17:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Czy ktos mi powie co z ta dieta?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
bialko 30 minut przed trenigiem i bezposrednio po treningu( po rowerku) , aminokwasy narazie odstaw , 4 posilek wymysl cos innego , piersi raczej na smalcu nie samz zastap oliwą jak juz cos , rowerek w dni treningowe ze 20 minut po treningu a w dni nietreningowe 40 minut albo wiecej zalezy jakim tempem

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
to co w 4 posilku jajka a rano wpc i po rowerku tez wpc??i puzniej posilek potreningowy???To kiedy te aminokwasy jak mi sie skonczy kreatyna i glutamina????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
ero24, jestem kolejna osoba, ktora Cie pyta, czemu kazdemmu polecasz bialko z odzywki, pol godziny przed treningiem ?

Bialko z odzywki, tylko do uzupelnienia brakow w diecie.
Krete, po trenimgu jako antykabolik, glute mozesz wywalic, a z czasem kup BCAA...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-24 21:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed treningiem polecam KURĘ Z KASZĄ a nie jakieś WPC!

Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2009-05-24 22:05:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
tak tylko rano ciazko jest zjesc kasze i kure.Platki z odzywka ewentualnie jajecznica jeszcze wchodzi.Krete jeszcze mam gluta juz sie konczy nic nie warta aminokwasy juz kupilem ale czekam narazie bo nie mam konkretnej diety.Zrobil bym tak sniadanie bialko wpc i platki 4 posilek jajka warzywa tran i reszta bez zmian??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
no skoro ma bialko to kiedy ma je pic ? wydaje mi sie ze przed treningiem dla zabezpieczenia miesni i po treningu w celu regeneracji najlepiej , jak by niemial bialka zakupionego to bym m nie polecal skoro ma to wydaje mi sie ze tak najlepiej bylo by je stostowac , poltorej godziny przed treningiem walisz posilek ww+b , a pol godziny przed mozna bialeczko wydaje mi sie sensowne

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko ma pić w celu uzupełnienia braków w diecie, a nie kiedy. Najlepiej po treningu, albo w trakcie a po treningu 1h porządny posiłek po treningowy który ma uzupełnić glikogen. Niektórzy (czytaj ja) piją na przykład przed snem, a inni rano w postaci śniadaniowego mixa. Nie ma zasady!
Białeczko przed treningiem można, ale tylko wtedy jak nie masz możliwości zjedzenia pełnowartościowego posiłku na przykład zaraz po pracy trenujesz lub po uczelni.
Odżywka nigdy nie zastąpi pełnowartościowego posiłku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
CooCaine chyba nie do mnie ta gadka synu ? wiem po co jest bialko a po co posilek , wiec daruj se , nie mowie ze jest zasada jakas kiedy trzeba pic bo mozna rano , przed snem , po albo przed treningiem jak kto woli , a ze bialko posilku nie zastapi to tez wiem czy ja powiedzialem ze bialko zastapi posilek ? skoro ma bialko to niech je bieze wedlug mnie dobrze jest przed i po , moze tez rano albo przed snem to juz sprawa indywidualna , nie musisz mnie tu uswiadamiac , czytanie ze zrozumieniem sie klania widze ;p

Zmieniony przez - ero24 w dniu 2009-05-25 10:32:19

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia/redukcja

Następny temat

dieta redukcyjna , dieta do oceny

WHEY premium