SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny i poprawy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 513
Witam. Mam 20 lat, 188cm wzrostu oraz ważę około 86kg. Właśnie zaczynam moją przygodę z siłownią. Nigdy wcześniej nie ćwiczyłem regularnie oraz nie miałem żadnej diety. Planuję trenować 3 razy w tygodniu. Prosiłbym o poprawę mojej diety. Nie mam za bardzo pomysłu co mogę dodać aby podbić trochę kcal i całość dalej w miarę była ok.
Dane z kalkulatora na potreningu.pl :
Współczynnik BMR 2054.63
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3544.24
Węglowodany 55% 1949.33kcal = 487.33gram
Białko 15%% 531.64kcal = 132.91gram
Tluszcz 30% 1063.27kcal = 118.14gram

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
podchwytem ale szerokim chwytem, żebyś pracował plecami a nie bicepsem, nadal z ławeczką! albo możesz na zmianę podchwyt/neutralny chwyt. prawie zapomniałem: wszystkie ćw 10 powtórzeń w serii takim systemem: 1 seria-progres ciężaru na 3 serie i progres na ostatnią ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
brak źródeł tłuszczy, mało białka, zdecydowanie za dużo węgli. Wywal z kolacji chleb, polędwica sopocka to nie jest żadne źródło białka. Na śniadanie mniej płatków o wiele, dorzuć jajka, drugie śniadanie chleb może zostać od biedy, ale zmienić źródło białka na normalne mięso/jaja/twaróg/ser wiejski. Przed treningiem gitara, po treningu warzywa normalne lepiej niż na patelnię. Dorzuć gdzieś jakieś migdały/orzechy/oliwę i trochę więcej kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 513
Migdały/orzechy dorzucić do konkretnego posiłku czy po prostu podjadać w ciągu dnia? Co do warzyw to często nie będą te z patelni. Dałem to tylko tak orientacyjnie. Do ilu mniej więcej mam dobić z białkiem? Myślałem że te 151g to i tak lekko za dużo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Białko przy twojej wadze do 180-190g nawet, tłuszcze też do 110-120. Zarzuć te migdały/orzechy do śniadania i kolacji najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 513
Coś jeszcze poprawić ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dużo lepiej to wygląda, zmniejsz w śniadaniu trochę jeszcze węgla i będzie gitara ;) 60-80g płatków wystarczy zupełnie według mnie. Możesz uzupełnić deficyt kcal jajkami i np. do śniadania dać 250g mleka, 60g płatków i 2 jajka. Będzie wtedy gitara ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 513
Dzięki za pomoc. Leci sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
wywal po treningu oliwe, daj ja do ostatniego posilku, z ostatniego posilku wywal migdaly, i jedz je w ciagu dnia, a najlepiej to zamien na orzechy wloskie

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
i jaki jest twój cel? masa, redukcja?

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
migdały do kolacji są kontent! Nawet bardzo! Co do celu to na pewno redu, bo kolega pisał, że nigdy nic nie robił, a waży sporo, więc mięśniowa ta masa to pewnie nie jest ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 513
Faktycznie nie napisałem tego ale chodzi mi o redukcję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety

Następny temat

Plan treningowy -redukcja :D

WHEY premium