SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny/poprawy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2436
Na początek ankieta:

Wiek : 27 lat (lepiej późno niż wcale :P)
Waga : 72 kg
Wzrost : 186 cm
Staż treningowy: 6 m-cy
Obwód pasa: 84 cm
Obwód klaty: 100 cm (aczkolwiek mogę kłamać, bo średnio mi te pomiary wychodzą)
Obwód uda: 53 cm (w najszerszym miejscu, już przy pachwinie)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): FBW 3 razy w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : chyba brak
Stan zdrowia: dobry
Cel/problem/opis: budowa dobrej jakości (tzw. suchej) masy mięśniowej.
Aktualna "forma":


Suplementy:
Do śniadania: 1 caps. omega 3 gold, 1 caps. vita-min, 1 caps. Collaflex.
Po śniadaniu: 5g kozieradki + 5g czarnuszki, 5mg nalewki z propolisu.
Po treningu: 15g kozieradki
Przed snem: 1 caps. chela MagB6 Forte, 1 caps. Prostenal, 1 caps. Żeń-szeń, 5mg nalewki z propolisu.

Wyliczone zapotrzebowanie:
Kalorie 3113.31
Węglowodany 55% 1712.32kcal = 428.08gram
Białko 15%% 467kcal = 116.75gram
Tluszcz 30% 933.99kcal = 103.78gram




Zmieniony przez - Corpse w dniu 2012-11-21 17:38:24

Zmieniony przez - Corpse w dniu 2012-11-21 17:38:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2436
Po prostu w niewłaściwy sposób to ująłem: Oni wiedzą, ale mają Cie w dupie bo za takie "grosze" nie będą się ścierać. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale nie na mojej dzielnicy. Nawet zasrani pediatrzy są do dupy :/ Wolę o tym nie gadać, bo mnie nerwy biorą :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
w posiłku przedtreningowym raczej unikałbym tłuszczy , tym bardziej w takiej ilosci (dodaj do innego posiłku), dodałbym tez troche orzechów włoskich bo sa dobrym zródłem tłuszczy , a ta bułke to sucha jesz ztym bananem ??

dieta nie jest rewelacyjna ale nie jest tak zle , mozesz spróbowac i zobaczyc jak pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2436
O 13 to taka zapchaj dziura, bo przeważnie nie mam czasu w ogóle niczego zjeść :) a taką bułkę i banana można przekąsić nawet w biegu podczas roboty :) Do posiłków 2 i 4 też dodaje warzywka. Co do tłuszczy to bym się nie martwił, ja mam błyskawiczne trawienie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2436
Na oko 1 łyżka stołowa. Ja wiem, że ilościowo śmiesznie to wygląda, ale jak połączy się ten cały syfik i wymiesza z serkiem wiejskim to wychodzi całkiem gęsta maź na zjedzenie której muszę poświęcić 10 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
rozumie cie tylko do nastepnego posiłku masz az prawie 5h przerwy a to co zjadasz na sniadanie to wg mnie bardzo mały smiesznny posiłek , mozesz wrzucić z 50g płatków do tego tam te twoje ziarna zalac mlekiem dodac białka i oliwy z oliwek i wszystko razem zmiksowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2436
Nie spożywam mleka :) A co do przerwy to pomiędzy posiłkami zjadam jedną z bułek, które zawarłem w posiłku nr 2. A do śniadania nie jestem w stanie więcej wrzucić bo to co zjadam to i tak jest dla mnie sporo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
no to próbuj taka leciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2436
dzięki z podpowiedzi :) A nie wiem, czy w ogóle patrzyłeś na załączone foty, bo mam ogólnie lekką dysproporcję (jeden obojczyk jest niżej od drugiego) i nie wiem czy jest możliwość korygowania takiej wady w moim wieku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
o takie rzeczy lepiej spytac lekarza a nie na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2436
hehe nieraz lekarze wiedzą niewiele więcej niż ludzie z forum, a inna sprawa że im się nie chce zajmować takimi "trywialnymi" problemami :P Jeszcze raz dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krystian poczatki

Następny temat

Ocena diety 180cm 75kg

WHEY premium