Szacuny
1
Napisanych postów
91
Wiek
41 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2852
Sorry, ale parę lat wstecz próbowałem się leczyć na nadciśnienie. Robiłem pomiary 3 razy dziennie przez miesiąc, pokazałem wyniki i dostałem multum badań do zrobienia wliczając w to wizytę w szpitalu i u neurologa , ale udowodnili mi że nie mam nadciśnienia, bo nie potrafili znaleźć przyczyny [dlatego teraz zawsze przy sobie noszę no-spę :D]. Inna sytuacja 2 miesiące kaszlałem jak dziki i po wielu dziwnych lekach w końcu załapałem się do pulmonologa, który dopiero stwierdził, że mam zapalenie zatok. Nie dziw się, że nie chce mi się chodzić do przychodni :P
Zmieniony przez - Corpse w dniu 2012-11-21 21:25:04
Zmieniony przez - Corpse w dniu 2012-11-21 21:26:41
Szacuny
1
Napisanych postów
91
Wiek
41 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2852
Po prostu w niewłaściwy sposób to ująłem: Oni wiedzą, ale mają Cie w dupie bo za takie "grosze" nie będą się ścierać. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale nie na mojej dzielnicy. Nawet zasrani pediatrzy są do dupy :/ Wolę o tym nie gadać, bo mnie nerwy biorą :P