SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny i korekty.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mam pytanie czy tym 3 posilkiem nie mogl by byc np "kubuś"? Jezeli nie to prosze o wstrzymanie sie od przeklenstw .

"Kiedyś nie trzeba było mieć BMW żeby powiedzieć dziewczynie że się ją kocha"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Nie

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Im dłużej ćwiczę tym bardziej mi się to podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A 2 kubuś a trzecim kanapki z razowego i poledwica z indyka? Mowie to akurat o mojej osobie. Mam sklonnosci do tluszczyku i boje sie ze jak bede za duzo jadl ww to bede mial przyrosty ale w pasie .

"Kiedyś nie trzeba było mieć BMW żeby powiedzieć dziewczynie że się ją kocha"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
To uloz sobie diete w ktorej bedzie 5g weglowodanow 2g bialka i 1g tluszczu na kilogram suchej masy - a ile masz tej suchej no pasowaloby zebys wiedzial jaki masz stopien zatluszczenia organizmu. Jezeli nie wiesz to przyjmij startowo 65kg jako sucha masa i jezeli nie bedziesz widzial efektow w postaci przyrostu wagi to zwieksz weglowodany do 6g na kilogram suchej masy. W przypadkach gdy mamy tendencje do lapania tluszczu trzeba duzej rozwagi przy ukladaniu diety.


Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Im dłużej ćwiczę tym bardziej mi się to podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Ja nie mam tendencji do łapania tłuszczyku.

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
To sie ciesz, a ja mam .

"Kiedyś nie trzeba było mieć BMW żeby powiedzieć dziewczynie że się ją kocha"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Właśnie jestem w sklepie SFD i wrzucilem do koszyka: Olimp Kreatyna 500g, Olimp SP80 2500g, Olimp Carbo 4000g. Jeśli ktoś myśli że coś źle wybrałem to prosił bym o szybkie uwagi.

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carbo jest dobrym wyborem, ale zamiast kreatyny 500g (zwyklej) pocelam rozrdrobniona (creapure 600g). natomiast bialko polecam extensor 1000g (bo to koncentrat serwatki, a w dodatku bez smaku, co przyda sie gdy bedziesz chcial bialko wymieszac z carbo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Zamówiłem już Kreatyne 300g, Carbo 6000g, Sp80 2500g. I chciałem sobie rozpisać na kartce dokładnie jak mam to dawkować, bo od poniedziałku chciałem rozpocząć cykl. Mam nadzieje ze mi w tym pomozecie, czytalem wasze wypowiedzi i zastanawialem sie nad takim rozkladem:
rano na czczo 5g kreatyny+40g Carbo, potem po popoł godziny siniadanie(placek kulturystyczny), nastepnie do szkły biore 3-4 kanapiki z chleba razowego i piersią z indyka, do szkoły biore tez shaker olimpu 0,7 do którego wsypuje 50g SP80 i 150g Carbo, teraz pytanie na ile porcji mam to dzielić? czy odżywki któe będą wymieszane z mlekiem nie starcą po jakimś czasie na wartości? jakie robić odstępy czasowe w piciu tych odżywek? dalej niewiem czy mam coś sporzywać po przyjściu do domu o godzinie 14 bo trening zaczyna sie dopiero za 1-2 godziny i zazwyczaj jestem w tym czasie głodny, wiec co najlepiej sporzyć? nastepnie trening i odrazu po treningu znowu kreatyna z carbo w tych samych ilościach co rano, co najleopiej zjesc po wchłonięciu się kreatyny czyli po 30-40 min moga być to cukry proste typu banan, płatki ryzowe? czy najlepiej odrazu przejsc do posiłku godzine po treningu w którym zamierzam sporzyc duze ilosci białka i umiarkowane ilości węglowodanów złozonych, ten pisiłek mam zasilać odżywką białkową?? potem na kolacje staram się jjesc duze ilości białka, ewentualnie wspomagac go odzywką białkową. Teraz pytanie czy dobrze to rozplanowalem? i czy starczy mi odżywek? bardzo proszę o POMOC. Khaine już otrzymuje odemnie soga za najbardziej treściwe wypowiedzi.

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KONIECZNIE zjedz cos po powrocie ze szkoly. polecam zjedzenie bananow przed treningiem wlasnie okolo 14-tej (sa bardzo latwo i szybko trawione, zawieraja duzo weglowodanow, glownie zlozonych) mozesz tez zjesc inne owoce (one naprawde potrafia duzo pomoc, np. w trawieniu) i platki ryzowe, po treningu wypij carbo i kreatyne... a po 45minutach/godzinie spozyj kompletny posilek z duza iloscia bialka.
pozdrawiam,
damon
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do sprawdzenie

Następny temat

fajne cwiczonka :) poszukiwania

WHEY premium