SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny/korekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
Witam.
Mam 16 lat, waże 80kg mam 180cm wzrostu.
Jestem po redukcji 25kg z 105 na 80, zrobiłem to w 2 miesiące z hakiem. Koniec mojej diety i potwornego treningu aerobowego (razem z 1 września), trenowałem dosłownie całymi dniami 24/7, ważne jest że narazie nie widać efektu jo-jo.

Obecnie mamy 22 grudnia, przesilenie zimowe efektu jo-jo nie widać i nie słychać ale od listopada ćwiczyłem nieregularnie na siłowni, od grudnia ćwicze 3 razy w tygodniu regularnie oraz chodze na basen.

Moja dieta składa się z 5-6 posiłków, od razu mówie nie lubie liczyć ale jem mniej więcej na oko. Dieta ma na celu budowanie masy mięśniowej, moje zapotrzebowanie wynosi 2300kcal więc + 500kcal wychodzi 2800kcal.

1 posiłek - śniadanie:

2-3 kanapki, bez masła, z wędliną, pasztetem, różnie zazwyczaj mięso LUB jajecznica 5 jajeczna na oliwie z oliwek, 2 kromki chleba.

2 posiłek - 2 śniadanie;

2 kanapki w/w

3 posiłek - prawie jak obiad :

zazwyczaj kebab średni, dużo surówy, sos składający się z jogurtu i jakiś przypraw, na pewno nie jest to majonez czy coś tłustego;) - mięso kurczak lub wieprzyk, zależy.

4 posiłek - przed treningowy [ten czasami pomijam]

często powerade, lub jakieś 2 kanapki z wędliną

5 posiłek - po treningowy

Let me eat carbo bitch. Jem kurczak z ryżem zawsze, zmieniam sosy, 1 torebka ryzu ok. 150g cyca

6 posiłek - kolacja

Tuńczyk w puszce w sosie własnym który wylewam i dolewam ok. 2 łyżki stołowe oliwy z oliwek, wiem że lepszy byłby twaróg nie zawsze mam na niego ochote ale też często ok. 200g twarogu z płaską łyżką do herbaty dżemu tak na sucho nie da się przeżreć:D

Właśnie zamówiłem WPC 80 Ostrowie, 800g na początek być może nie będzie mi smakować, wziąłem 800g na test. Będe je dawkował ok. 1h-1,5h przed treningiem 30g (przed posiłkiem przed treningowym) a następnie po posiłku [potreningowym] ok. pół godziny po nim też 30g.
W DNT jadam podobnie, z tym że ostrowie będe brał tylko raz o godz. 16, wtedy normalnie mam trening. Trenuje 3 dni w tyg, raz w tyg basen.
Fundusze mam ograniczone, na ew. suple/odżywki mógłbym poświęcić nie więcej niż 100-150zł miesięcznie
WARNING! jestem uczulony na pomidory, fasole, czekolade, żyto.
Prosiłbym o ocene, pozdrówka i wesołych świąt oczywiście.



Zmieniony przez - D3epThroat w dniu 2007-12-22 23:47:17

Dieta to podstawa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poprawione w temacie "Tutaj popr..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKA DIETA NA POCZĄTEK???

Następny temat

Pomocy

WHEY premium