SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fajne cwiczonka :) poszukiwania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
hmmm nie mam czasu ( w sumie samozaparcia tez ) zeby wygospodarowac sobie pare dni w tygodniu na trening poszczegolnych partii miesni. u mnie o wiele lepiej sprawdza sie np codzienne cwiczenia... no i wlasnie poszukuje fajnych cwiczonek (wiecie wychodze z zalozenia co za duzo to niezdrowo ) chodziloby mi o brzuszek, ramiona, klatke piersiowa i moze uda (moze jakies z pupcia?) co myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
eeeee z takim nastawienie to daj sobie lepiej spokój Na siłke potrzebujesz co najmniej 3 dni w tygodniu, jesteś w stanie???

Kulturystyka to niekącząca walka z sobą, ale nagroda jest wielka
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profesional Sport Club
Profil nie aktualny, od 5.1.2004 TRENING CYKLICZNY GR.VI uaktualnie w czerwcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
nie :/ niestety juz musialam zrezygnowac z 2 treningow kosza! zostal mi tylko jeden gdzie w miesiacu i tak mi wypada jeden bo chodze na pewne wyklady! dojezdzam do szkoly no i z PKP jest jak jest wiec czasu raczej nie mam, a sily to juz w ogole dlatego nie moglabym np codziennie robic jakis fajnych cwiczen? Pudzian mowi ze brzuch powinno sie zaczac trenowac od 3 min dziennie ( jakies fajne cwiczonko i juz moge robic no i tak nie moglabym z reszta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
no tak ogolnie rzucilam na to okiem i nic a nic mi to nie mowi mam pytanie jesli powiedzmy robilabym okreslone cwiczenia na jakies tam partei miesni codziennie ale nie mowie tu o wielkich treningach! tylko jakies fajne cwiczonko ... i czy jak bym je robila codzinnie ( powiedzmy jedno na partei miesni ktore chce wycwiczyc) to czy to mi cos da? no bo w sumie to tam zadnej regeneracji chyba nie ma... no ale jak nie ma to tez nie stana sie silniejsze? czy w ogole to mi cos da? w sumie no na brzuch chyba powinno prawda? no chybe ze jedynym rozwiazaniem bedzie normalny plan... nie chce prosic o ulozenie planu bo mnie tez kur**** bierze jak w odzywianiu chca zeby im ukladac diety, ale mam nadzieje ze jakos razem dojdziemy do wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bulma, nie ma fajnych ćwiczonek - jest jedynie ciężka i systematyczna praca.

Jak chcesz fajne ćwiczonka, kup sobie kasetę Cindy Crawford albo podobną, pobujasz się parę minut przed TV i będziesz zadowolona (tylko nie wracaj z pretensjami że nie pomogło)

Zadaj sobie trud choćby przeczytania (i zrozumienia) podstawowych artykułów tu na sfd. W linku który podała Ci powyżej Missy przeczytaj część ogólną dotyczącą zasad treningu oraz rozdział "Trening domatora". W części drugiej tego rozdziału masz podane dwa przykładowe plany treningowe. Proponuję zacząć od któregoś z nich.



Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** FitNessCafeClassic ***
"Nobody likes dieting. It's boring, difficult, and it intrudes on our personal lives."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
dzieki tyka.
bulma jak wyzej.

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
no przeczytalam, zrozumialam i teraz bede pytac! no wiec moim celem bedzie zrzucenie paru kg, wzmocnienie (wyrzezbienie) miesni klatki piersiowej, ramion i brzucha. jestem zupelnie poczatkowa i nie wiem jak ja dam rade! ale mysllam sobie ze w poniedzialek bede skakala ok 40 min na skakance, we wtorek mam trening kosza (1,5 h), w srode znowu 40 min na skakance, w czwartek trening silowy, piatek i sobota wolne, w niedziele znowu silowy. na silowych robilabym klatke i ramiona, a brzuch codziennie. ale nie wiem jakie cwiczenia wykonywac! i sadze ze po 2 tygodniach juz nie bede miala sil! jak ja w ogole juz nie mam! jestem wysportowana ale jesli chodzi o miesnie ramion to sila u mnie wynosi 0 tak samo klatka piersiowa. wiec nie moga to byc cwiczenia po ktorych bede sie zwijala z bolu.. poza tym ja nie wiem ile tych cwiczen :( i w ogole sie nie znam szukam pomocy. pomozecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
na klate i barki mozesz wykonywac pompki(na poczatku nogami splecionymi i kolanami na podlodze)3 serii na maxa.Co do bicepsow to mozess je wykonywac z puszkami 3 serie po 12-12-10 powtorzen, to samo cwiczenia na triceps( naprzemienne wyciskanie za glowa) i barki(wyciskanie gorne, boczne i tylne w pochyle) tak samo serie i powtorzenia jak juz napisalam do bica.
Brzuch najlepiej spiecia , unoszenie nog 3-4 serii max, 3 razy w tyg starczy.
Badz systematyczn i nie przeciazaj organizmu za duzo
troche obawiam sie ze ta skakanka cie zabardzo wycienczy i szybko stracisz checi wiec jesli po jakims pozorem czujesz przemeczenie zmien skakanke na chod lub jogg oraz zredukuj intensywnosc.Nic nie rob na sile, bo latwo o kontuzje.
Ale i tak zycze powdzenia.nie zapomnij o odpowiednim odzywianiu.
jakby cos to daj znac.

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment


Zmieniony przez - Missy w dniu 2004-01-11 22:43:22

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
no i powiedzmy na klatke to tylko to jedno cwiczenie? i na brzuszek tez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
na brzuch masz dwa.jako poczatkujaca nie trzeba ci wilu roznych cwiczen tylko podstawowe cwiczenia ktore dadza dobra baze w przyslosci.Jesli nadal bedziesz chciala kontynuowac trening oczywiscie.

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i korekty.

Następny temat

SKAKANKA

WHEY premium