SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny duży BF 103kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3235

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

103

Wzrost

177

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

wysoki

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

brak pracy jak to w czasie wolnym

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

FBW

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

pewnie bedzie omega 3 i ZMA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
stojeden
mrożone też są jakąś alternatywą, stanowczo zdrowszą od puszkowanych właściwie mrożone są w cenie piersi z kurczaka, tak więc...

edit: tylko bez dodatków fosforanów (czytaj opakowania)



Zmieniony przez - stojeden w dniu 2017-01-11 20:03:58


Kiedyś kupiłem mintaja 1kg mrożonego z czego zostało 200g na patelni więc uznałem że nie będę płacił tyle za wodę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
blue_hope
Skupiłabym się na kolacji. Same węglowodany proste, albo brak węgli w ogóle. Zamieniłabym to.
Węglowodany niech będą w każdej kolacji. Skup się na porcji białka, porcji tłuszczu oraz porcji węglowodanów (ryże - basmatii, parabolied, jaśminowy, kasze - jaglana, gryczana, jęczmienna, albo jakieś bataty, frytki z ziemniaków, gotowane, co wolisz)

Reszta uwag wspomniana przez 101

I zmniejsz ilość nabiału.

Mam nadzieję, że badania wykonasz, warto.


Postaram się ogarnąć dietę na cały tydzień może to będzie lepiej wyglądało bo tego nabiału aż tak dużo chyba nie mam:)
Badania zrobię na pewno te prywatnie teraz resztę po usg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wybacz z tym nabiałem to dni nałożyły mi sie na siebie masz odpowiednia ilość nie za dużo go rzeczywiście. Te prywatnie zrób wiadomo na własną rękę,ale pamiętaj ze resztę daje Ci rodzinny na NFZ nie na sie co kłuć kilka razy.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no to musiałem trafić na dość spory dodatek glazury. staraj się wybierać do maks. 10% i nie będzie takiej tragedii

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Na 3 dni treningowe












Zmieniony przez - kuba1441 w dniu 2017-01-12 19:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
3 dni DNT później może interwały







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jest okey

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Moje pytanko jeszcze jeżeli moje BMR wynosi 2000kcal według wzoru. To znaczy że jak mam 2600kcal teraz i jadł bym tak przez długi okres czasu to powinienem podbić BMR dobrze to kminie :P??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
bmr będzie się zmieniał wraz ze wzrostem/spadkiem wagi, a nie jest zależne od tego ile aktualnie jesz.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Bardziej chodzi mi o to co zrobić jak przez miesiąc będę jadł 2600kcal i nic nie poleci bo mój metabolizm jest zwolniony i to będzie za dużo kcal. Jest szansa że po 3 miesiącach np. metabolizm przyspieszy i zacznę chudnąć na 2600kcal ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ustaleniu diety na mase

Następny temat

Przerwa w diecie (3-tyg. szkolenie)

WHEY premium