SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy ustaleniu diety na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M

Cel

Masa

Waga

81

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

18

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca pół fizyczna rano, wieczorami siłownia, weekend studia, klade sie o 21.30 wstaje o 6

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 4x w tyg - 4 miesiace, rower( wiosna - lato) 20km po gorach, 60km szosa 3x w tyg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Duza uwaga na posiłki z duza iloscia białka, zminimalizowanie słodyczy, 1x na tydzien fastfoof

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

brak

Stosowana lub planowana suplementacja

nigdy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Cześć wszystkim. Jest to mój 1 post w tym dziale także jeśli cos nie tak proszę o wyrozumiałość. Zaczałem trenowac na siłowni od bodajze czerwca majac 2 sztuki hantli. W pazdzierniku stworzyłem w piwnicy mała siłownie tzn ławeczka, sztanga, stojaki, wyciag gorny . Od tamtej pory cw push pull legs 5 x w tygodniu wykonujac na 1 partie 3 cw po 4 serie. Po około 2 tyg zajechany tym stylem postanowiłem Zmniejszyc ale ulepszym trening ktory w rezultacie stał sie lepszym. Ale nie o tym teraz mowa. Chodzi o diete. Od około wrzesnia na powazniej wziałem sie za diete ( w moim rozumowaniu) zwiekszyłem ilosc kalorii białka, wegli. Jadam 5x na dzien. w godzinach 6.00, 9.00, 12.30 obiad, 16.30 2 obiad, 21.00 kolacja w miedzyczasie małe zakaski. Staram jesc wiecej ryb, miesa, kurczaka, ryzu, sałatek z oliwa z oliwek, szybki, jaj, ser zołty biały, serki wiejskie itp. W rezultacie od pazdziernika do teraz przytyłem z 76kg do 81kg. Obliczajac dziennie zapotrzebowanie wyszło 3.300 a zeby przytyc około 4 tys. Przy moim jedzeniu wartosc to około 2800-3000 : białko około 120-140 gr 80-100 tłuszcze 300-400 wegle. Moje pytanie brzmi czy mam nadal jesc tak jak dotychczas czy zmienic nawyki i stosowac sie do scislej diety ktora znajde tutaj lub sam stworze. Nie mam czasu na tworzenie czasochłonnych dan wzłaszcza sniadanie a obiad jem w pracy wiem tam wybieram jedno z dwoch dan ktore ma wiecej białka. Czy przy moim stazu trzyma sie mniej wiecej 2800 kalorii patrzac na ilosc białka przede wszystkim i ogladajac siebie w lustrze oraz cyferki na wadze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
wstaw pełny model żywienia

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Do obiadow dochodzi jeszcze sałatka( salata marchew ) oraz (salata , papryka)





Zmieniony przez - Szkielet34232 w dniu 2017-01-10 23:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 280
Razi ten chleb pszenny,serek wiejski

Polecam zmianę na lepszej jakości jedzonko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4514 Napisanych postów 35791 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263113
Szkielet34232 - Coś sie tak uparł na ten chleb pszenny? do tego gotowe wędliny

słabo ten jadłospis wyglada

ps. do dziennika wbijaj po kolei pojedyncze produkty a nie np "pierś smażona w panierce"

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dokładnie, wyrzuć ten chleb i zmodyfikuj tę dietę jeszcze raz.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Tak jak mowilem. Nie zwracalem uwagi dokladnie na to co jem. Kiedyś jadlem 3 posiłki na dzien o łącznych kaloriach 1500-2000. Co do chleba to po prostu jest w piekarni tylko taki chleb. Nie bede szedl do bliskiego marketu 30 min tylko po inny chleb. Te wędliny na co mam zamienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Dziwna piekarnia co w ofercie ma tylko chleb pszenny. Naprawde daleko na nim nie zajedziesz. A co do szynki to mozesz upiec sobie kawal schabu przez weekend i pozniej elegancko kroic sobie w plastry na kanapki.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna 73kg Kobieta

Następny temat

Dieta do oceny duży BF 103kg

WHEY premium