SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Witam Wszystkich,
Mam 37 lat, 178 cm wzrostu i ważę 80 kg. Ćwiczę 3 razy w tyg. systemem FBW. Aktualnie staram się zgubić jak najwięcej tkanki tłuszczowej. Od września zaczynam cykl masowy włączając w to cykl kreatynowy. I teraz moja prośba do Was, po wyliczeniach z kalkulatora na forum wyszło mi że potrzebuję 3117 kcal aby utrzymać wagę. Aby zacząć się masować chcę zacząć od 3300 kcal dziennie. poniżej wklejam mój dziennik żywieniowy, problem w tym że nie wiem jakimi produktami dobić do tych 3300 kcal. proszę o pomoc i korektę mojego planu. Z góry dzięki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9444
Zdecydowanie za dużo biała w diecie a za mało węgli , brakuje też warzyw w diecie. Do ostatniego posiłku dołóż jeszcze jakiś zdrowy tłuszcz i tych unikaj w posiłkach około treningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Ok. W takim razie co byś usunął z tego planu? Warzywa są, tylko ich nie ująłem w planie, jem dużo warzyw inaczej żona nie dała by mi żyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Witam, odświeżam temat, ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytania. Jak zmodyfikować mój plan aby uzyskać wymaganą ilość kalorii. Zbyt duża ilość węgli powoduje u mnie duży brzuch. W takim razie czy mogę podbić kalorie zdrowymi tluszczami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
A poza tym gdzie ciąć białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9444
Możesz, dorzuć zdrowe tłuszcze do ostatniego posiłku. A gdzie ciąć białko? np z 200 gram wołowiny zrobić 150 gram , zamiast 200 gram kurczaka też 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Ok, rozumiem. Jeśli będę ciął białko automatycznie leci ilość kalorii. Czy te kalorie mam uzupełnić tluszczami? W takim przypadku tłuszczy będzie spora ilość
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9444
emanio
Witam, odświeżam temat, ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytania. Jak zmodyfikować mój plan aby uzyskać wymaganą ilość kalorii. Zbyt duża ilość węgli powoduje u mnie duży brzuch. W takim razie czy mogę podbić kalorie zdrowymi tluszczami?


Dodajesz do Twojego planu treningowego trening cardio ? bo jeśli nie to tutaj może tkwić przyczyna dużego brzucha bo tych węgli i tak masz trochę za mało w diecie jeśli chcesz masować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Szczerze mówiąc do tej pory do treningu cardio podchodziłem dość niechlujnie. Proponujesz dołożyć węgli i kręcić cardio?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

śniadanie mięsno orzechowe, a na kolacje?

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium