SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Witam! Prosiłbym obeznanch w temacie o ocene mojej diety.
POBUDKA
Kreatyna mono

ŚNIADANIE
Białko MyoFusion-36g
Szklanka mleka-250ml
2 białka
B:40 T:5g W:5g

ŚNIADANIE II
Jajecznica z 4 jajek
Chleb żytni razowy - 2 kromki
B:32 T:26 W:23
Animal PAK

OBIAD
Pierś z Kurczaka/Indyka(150g) + Ryż(50g) + brokuły
Jabłko
B:41 T:4 W:64

Przed Treningiem
Tuńczyk w wodzie(150g) + Ryż(50g) + brokuły
Jabłko
B:40g T:4g W:64g

TRENING
Pre: Animal PUMP
Intra: Intra-Aid
Post: Kreatyna mono

SHAKE Potreningowy
Łyżeczka cynamonu
Hard Fast -64g
MyoFusion -36g
Mleko 0,5% -250ml
Kilka kostek lodu
B:50 T:5 W:44

KOLACJA
Wołowina(150g) + Ryż(50g) + brokuły
oliwa z oliwek(5g)
Jabłko
B:39g T:12g W:64g

SEN
50g ryżu brązowego
B:4g T:1g W:39g
ZMAPro - 3kap'

B:246 T:57 W:303
Kcal: ok 2600
Białko: 3g/kg

CEL: Siła, czysta masa
Wzrost: 180cm
Waga: 80kg
Mezomorfik
Wody pije ponad 3l dziennie, inne płyny to kawa i zielona herbata.



Zmieniony przez - BYK-71 w dniu 2009-03-07 22:33:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
II dodaj tłuszczy oliwy z oliwek orzechów włoskich

III j/w oliwa z oliwek niezbędna

IV wyrzuć jabłko i brokuły daj ryz brązowy kasze lub makaron razowy durum

V jeśli musisz tego gainera niech będzie

VI jabłko out ww o niskim ig zamiast ryżu brązowy może być

VII daj ser biały półtłusty oliwe ewentualnie
zrób tak żeby było góra 2g białka na kg
1-1,5 tłuszczu reszta ww musisz sam wyliczyć

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
tak malo kcal przy takiej wadze??podbij wegle i fat!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Wszędzie gdzie mam ryż to chodzi o brązowy, zapomniałem dopisać. Brokułów i jabłek się nie pozbędę bo nie sądzę aby miały mi w czymś zaszkodzić (jabłka bardzo dobrze wpływają na układ pokarmowy, brokuły podnoszą poziom testosteronu).Dodam oliwę do posiłków po 5g dam gdzie brakuje, aby podbić trochę kalorie, węgli starczy myślę tyle, jestem zwolennikiem diet nisko węglowodanowych, po prostu zauważam że węgle nie działają na mnie tak jak powinny, jeżeli chodzi o białko to 3g/kg to dla mnie minimum na co dzień nawet jak nie trzymam diety, spożywam bardzo duże ilość białka w postaci mięs i jaj i nie zauważyłem jakiś złych skutków, poza tym po prostu czuje że białko daje mi energie, jak zjem kawał piersi, steku czy też najem się jajek to czuje że coś zjadłem, węgle mnie tylko sycą i zamulają.

P.S. Po dodaniu tłuszczy wychodzi mi 2800kcal czyli 200kcal nadwyżki, myślę że przy budowaniu siły i czystej masy to wystarczająco, nie chce się zalać, nie zależy mi też żeby przybrać 5kg w miesiąc.

P.S.II Co do tych węgli na noc to tu jest odp. http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=16518 chce na sobie przetestować to rozwiązanie.


Zmieniony przez - BYK-71 w dniu 2009-03-08 12:16:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ale te 3g to bialko samo zwierzece??zdecydsowanie za duzo organizm nie da rady,nery moga sie buntowac!!

co do kcal to ok.chodz 200kcal no sam musisz obserwowac jak organizm reeaguje co do 5kg w miesiac nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 533
Z rana najlepiej jest zarzucić sobie dużą dawkę węglowodanów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
No właśnie zapomniałem dopisać że te białko to nie tylko zwierzęce, liczyłem wszystko za pomocą programu więc wliczone jest nawet białko z ryżu i brokułów, więc podsumowując myślę że 3g/kg całkowitego białka wliczając wszystko nie jest przesadą. Co do 5kg to napisałem właśnie że mi nie zależy, bo nie jest sztuką spożywać tony węgli i się zmasować w sensie ze 80% to tłuszcz, chodzi mi o wolne stopniowe dokładanie czystego mięsa gram po gramie.

P.S. "Z rana najlepiej jest zarzucić sobie dużą dawkę węglowodanów.." Kliknij na link który podałem wyżej

Zmieniony przez - BYK-71 w dniu 2009-03-08 12:45:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki owsiane - Problem !

Następny temat

czy jest sens wprowadzic diete

WHEY premium