SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna - Ocencie i Poprawcie :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797


Witam ćwiczę już kilka lat ale nigdy nie ustawiłem sobie jakieś szczególnej diety, czego efektem jest ostra opona na brzuchu postanowiłem to zmienić (lepiej późno niż wcale) czytałem forum i ułożyłem dietę, wiem idealna nie jest więc bardzo mile widziane poprawki "jadę" na tej diecie 2 miesiąc problem w tym że efektywność ustała, pierwszy miesiąc OK poleciało 6kg 8cm w pasie spadło ale nagle postęp się zatrzymał i stoi tak od ponad dwóch tygodni robię Aeroby 60 minut dziennie w dni treningowe i w dni nietreningowe do tego szamam ALRI Hyperdrive 3.0+ Global (który za przeproszeniem jest g**** wart na mnie kompletnie nie działa) mam w pasie 98cm i ani drgnie, ale o to dieta:

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posiłek 1: godz: 8:00
- Płatki Owsiane 50g - Białko 5,95 - Węglowodany - 31,2 - Tłuszcze - 3,6 Kcal - 183
- Mleko 0,5 UHT 200ml - Białko 3,5 - Węglowodany - 5,1 - Tłuszcze - 0,5 Kcal - 39
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posiłek 2: godz: 10:00 (przed treningowy)
Chleb Sojowy - Białko 6,7 - Węglowodany - 47,8 - Tłuszcze - 1,8 Kcal - 237
3 Jaja - Białko 18,7 - Węglowodany - 0,9 - Tłuszcze - 14,5 Kcal - 240
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posiłek 3: godz: 15:00 (po treningowy)
Ryż Biały 50g - Białko 3,35 - Węglowodany - 38,25 - Tłuszcze - 0,35 Kcal - 172
4 Jaja - Białko 25 - Węglowodany - 1,2 - Tłuszcze - 19,4 Kcal - 320
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posiłek 4: 18:00
Tuńczyk w sosie własnym - Białko 21,0 - Węglowodany - 0,0 - Tłuszcze - 1,2 Kcal - 96
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Między Posiłkami Białko WPC 80 „Ostrowia" 3x30g - Białko 72 - Węglowodany - 5,4 - Tłuszcze - 7,2 Kcal 375
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lącznie na dzień wychodzi Białko: 156,2g - Węglowodany: 129,85g - Tłuszcze: 48,55g - Kalorie: 1662
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiem że posiłków powinno być więcej i więcej białka ale już dosłownie nie mam pomysłu skąd go brać, co mam wsuwać 20 jajek dziennie ???

aha według Kalkulatora Vitalmax moje zapotrzebowanie (jestem Endomorfikiem niestety) to Białko - 216,3 Węgle - 111 Tłuszcze 133,9 Kcal - 2513 więc chciałem zejść nieco poniżej...


Wszelkie konstruktywne uwagi mile widziane...


Zmieniony przez - Chris1984 w dniu 2010-04-27 02:53:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
co ty ćwiczysz? siedzenie z czipsami przed tv ? bo patrząc na ciebie tylko to przychodzi do głowy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797







Faktycznie to zdjęcie w pierwszym poście było nieco nieaktualne bo było z samego początku gdy zaczynałem redukcję te fotki które teraz wrzucam są z dzisiaj !

tak jak pisałem wcześniej nie szczególnie przez praktycznie całe życie patrzyłem na to co jadłem, co do mięśni to coś tam jest tylko nic nie widać bo wszytko ostro Fatem zalane, w tym właśnie problem o którym pisałem Trening 4 razy w tygodniu, Aeroby godzinna dziennie wsuwam to co wyżej wypisałem i cały czas tak wyglądam, dlatego założyłem ten temat żebyście mi poradzili gdzie popełniam błąd...


Zmieniony przez - Chris1984 w dniu 2010-04-27 12:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta jest beznadziejna...poczytaj posty podwieszone. masz za duzo węgli, przetworzone produkty, za mało białka, zdrowego tłuszczu, warzyw, za mało posiłków. generalnie- padaka

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797
No wiem że dietka mi nie wyszła Kocio czytałem dość długo tematy dietetyczne na tym forum, dietę ułożyłem pod to co mam zazwyczaj w chacie :) daj mi jakiś tip konkretny co muszę wyrzucić i na co to zamienić, to dla mnie najbardziej cenne porady co do węglowodanów to dość trudno to utrzymać bo są prawie we wszystkim ! i ciężko jest dobrać 6 posiłków żeby węgli było w tym łącznie tylko 111g...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzeźbe-co jeść

Następny temat

Hip Hop abs

WHEY premium