SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjną Do Oceny Prosze o Pomoc..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4496

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

M

Waga

83

Wzrost

186

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Z 30

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedzaca a 3 zmiany

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia sprzęt dwie ławeczki dwie sztangi , ciężarki do nakładania do 200kg , gryfy , do podciągania drabinka

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry wszystko wzorowo

Stosowana lub planowana suplementacja

Planowane Universal Creatine HMB Witaminy Gold Omega 3 Białko wpc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
Witam chciałbym się zapytać czy mogę mieszać z Tymi posiłkami mniej więcej w różnej kolejności ,ale potrawy te same. Nie zawsze mam miejsce aby zjeść np o tej porze mleko z ryżem , więc zmienił bym kolejność posiłków nawet codziennie, gdybym nie dawał rady tego jeść w danym miejscu a mógłbym co innego a później wrócić do tego . Czy to ma wpływ na dietę jakiś?. Czy trzeba uparcie codziennie jest w tej samej kolejności, nie chodzi o godzinę bo to zachowane jest.
Pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
jesli chodzi ci o zamienianie kolejnosci posilkow to oczywiscie ze mozesz, przede wszystkim zapotrzebowanie zeby sie zgadzalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
ok dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6065
Jeżeli chcesz naprawdę osiągnąć konkretne efekty to polecam dietę wręcz bez węgli. Dieta wysoka w białko, więc mięśni tracisz jak najmniej, Sam na niej jest od 4 dni i jak na razie 2.5 kilo mniej :) Cała sztuczka w chudnięciu polega na zmniejszeniu spożywanych kalori do minimum więc nie rozumiem po co pakujesz w siebie tyle jedzenia.
Sniadanie : 3 Jajka(ugotowane) + szklana mleka bez keczupów majonezów itd. - chcesz dobrze wyglądać trzeba sobie umieć odmówić smacznego :P
Miedzy śniadaniem a Obiadem : Twarożek wiejski
Obiad : Szklana mleka + 200gr Piersi z Kurczaka
Kolacja : albo 3 białka z Jajek + 1 żółtko, albo Twaróg im chudszy tym lepszy.
Miedzy posiłkami pijemy wodę , jeżeli musimy już coś zjeść to suszone śliwki: mało kalorii, mało węgli, zaj**iście sycące.
Fakt: jest się trochę zmylonym (mało węgli) dlatego dobrze trzeba się wyspać i być wytrwałym w diecie. Efekty są bardzo szybkie bo organizm całą energie czerpie z naszego aktualnego tłuszczu. Nie przejmujemy się że nie jesteśmy w stanie podnosić takiego ciężaru jak wcześniej : Cel dobrze wyglądać podnoszenie przyjdzie z czasem !
Pozdrawiam i powodzenia i wytrwałości.

Zmieniony przez - Necrono w dniu 2012-06-07 10:59:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
święto jest więc admini jeszcze chyba nie działają ;P aż wstyd się przyznać że sam kiedyś wierzyłem w takie brednie. Cała sztuczka polega na tym, że nie jedząc węgli powodujesz usunięcie części wody z organizmu. Dlatego masz w 4 dni 2,5kg mniej. W sobotę idziesz na imieniny do cioci albo do kumpla na grila, jesz tyle co inni albo mniej i 2,5kg wraca. sztuczka czy magia?

Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2012-06-07 11:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
no to powodzenia necrono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Necrono może się pochwal jeszcze tym czym tutaj:
https://www.sfd.pl/Ból_pleców_przy_skrajnym_skręcaniu_szyi_-t864944.html

Po 4 dniach tej diety cud nabawiłeś się pierwszej kontuzji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6065
nie musicie wierzyć :) Kato Diet każdy może sobie wygooglować, Już wcześniej byłem na tej diecie i efekty były równie zadowalające 2 tygodnie 6 kilo ^^. U mad ?

Zmieniony przez - Necrono w dniu 2012-06-07 11:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
ale oczywiście, że wierzę. Bo miałem dokładnie to samo. Tyle że z tych 6kg 3,5 to woda, 1,5kg to zmniejszona zawartość jelit, 0,2kg mięsni i 0,8 kg tłuszczu. Nie raz taką dietę stosowałem. Po 2 tygodniach metabolizm stawał i potem jojo sprawiało, że doprowadziłem się do stanu makabrycznego. Dlatego wziąłem się za porządną dietę a nie głodzenie.

Tak na marginesie, koleś na zdjęciu poniżej zjada 12000kcal dziennie. Nie wiesz czemu sztab expoertów z nim współpracujących nie zaleca mu Twojej diety?





Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2012-06-07 11:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6065
oczywiście że tracisz wodę, ale to w Twoim obowiązku jest uzupełnić ją. Jak skuteczna jest ta dieta każdy może się przekonać na sobie, nie umiałeś wytrwać w niej Twoja strata. Nie ma szybszej, do tego skuteczniejszej diety: fakt przez jej okres jesteś na wyczerpaniu ale coś za coś. Dieta ta działa tak że cała energia pochodzi z tłuszczu więc nic dziwnego że czujesz się nie najlepiej. Dziwisz się że jak będąc na diecie wpierniczasz jedzonko jak inni to Ci dieta nie wychodzi ? to gratulacji logicznego myślenia ^^.
Moja kontuzja nie ma nic wspólnego z dietą ale Ty to wiesz, szukasz argumentów na siłę : tak samo jak z fotką powyżej. Jak zjada 12000Kcal dziennie to miło, jest to 3-4 krotna dawka dla dorosłego mężczyzny, ^^

Zmieniony przez - Necrono w dniu 2012-06-07 11:47:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOTKI DO OCENY PO MIESIĄCU REDUKCJI

Następny temat

Masa.

WHEY premium