SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjną Do Oceny Prosze o Pomoc..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4490

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

M

Waga

83

Wzrost

186

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Z 30

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedzaca a 3 zmiany

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia sprzęt dwie ławeczki dwie sztangi , ciężarki do nakładania do 200kg , gryfy , do podciągania drabinka

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry wszystko wzorowo

Stosowana lub planowana suplementacja

Planowane Universal Creatine HMB Witaminy Gold Omega 3 Białko wpc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
A jak bym zmienił kolejność Posiłków 5 dał za 6 a 6 za 5? wpc po trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
po twarogu może Ci się źle trenować, 5 po treningu, zamiast mleka mięso.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
A jeżeli zmienił bym to na tak:

1 Dwa Jajka 100gram ziemniaków + warzywa
2 100 gram piersi z kurczaka + owoce
3 100g mięsa wieprzowego kotlet+ 20gram oleju lniany +warzywa. Po Tym jedzeniu 3 tabletki Gold Omega i witaminy.
4 125g ryżu +300ml mleka 0,5% +40g białko wpc
5 100g mięsa wieprzowego kotlet + 100g makreli wędzonej + 20g oliwa z oliwek.
6 Twaróg pół tłusty 200g z truskawkami +pomidor

Teraz będę tylko ćwiczyć 3 razy w tygodniu to dam rade trening zrobić o 16 po 4 posiłku

Koniu teraz co myślisz o tym ? i jakie owoce najlepiej spożywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
czytaj co do Ciebie piszę... po treningu węgle + mięso. owoce - truskawki, maliny, jeżyny, poziomki w większych ilościach inne - aby świeże/suszone nie z puszki - tyle by bilans się zgadzał.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
Mam nadzieje , że teraz już wszystko ok chyba , że usłyszę , że tłuszczy nie ,może być przed treningiem:/ bo chyba tak gdzieś czytałem , ale nie jestem pewny. Trening po 4 posiłku.

1 Dwa Jajka 100gram ziemniaków + warzywa
2 100 gram piersi z kurczaka + owoce
3 100g mięsa wieprzowego kotlet+ 20gram oleju lniany +warzywa. Po Tym jedzeniu 3 tabletki Gold Omega i witaminy.
4 100g makreli wędzonej + 20g oliwa z oliwek.+40g białko wpc przed treningiem.
5 100g mięsa wieprzowego kotlet + 125g ryżu +300ml mleka 0,5%
6 Twaróg pół tłusty 200g z truskawkami +pomidor

Ryżu nie zjem samego muszę go mieć w mleku jak są pytania ze mięso i mleko zawsze tak jem nic mi nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
ok, może być, z tym, że to wpc przed treningiem niepotrzebne, ale jak chce pij. ile z tego masz btw i kcal?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
Nie liczę w BTW owoców i warzyw.

2160KCL 187B 105T 131W

W tym Kwasy tłuszczowe nasycone 27g, Kwasy tłuszczowe jednonienasycone 43g, Kwasy tłuszczowe wielonienasycone 24g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
może być trochę mało, no ale próbuj tak, co najwyżej dorzuć kcal jak za szybko będzie lecieć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
Od poniedziałku stosuje to do teraz zleciało 2 kilko. Ale za mało też nie mogę warzyć jak miałem w tamtym roku 75kg jak robiłem dietę to makabrycznie chudo wyglądałem
po twarzy a brzuch dalej był ^dam foto \^ a po za tym tamtą dietę zrobiłem złą bo 0 tłuszczy:/ miałem myślenie , że tłuszcze są be wtedy. Wyśle zdjęcie jak na sylwka u brata w uk wyglądałem przy wadze 93kg plecy a na wakacje po tamtej diecie tez plecy.
Teraz chciałbym spalić tłuszcz i później masę robić ale suchą mięśniowa. Po za tym szybko na wadze też tracę jak teraz od kwietnia znowu zacząłem ćwiczyć to samo 5kg poszło z 87 na 83 , ale tłuszczu pozostawało jakoś tyle samo :/ dlatego dieta.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
Dlaczego z 75 do 87 wróciłem za 6 miesięcy efekt jojo chyba ,ale w lutym 80 było jeszcze :/ nagle tak 7 kg przyszło w dwa miechy chory byłem ,jak chory jestem cały czas bym tylko jadł ^^ , ale z pozbyciem wagi tez ciężko nie ma mój rekord trzy lata temu w sierpnia schudłem 14kg od 1 do 31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOTKI DO OCENY PO MIESIĄCU REDUKCJI

Następny temat

Masa.

WHEY premium