SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta LC redukcja i zero efektow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Witam. Ćwicze od dawna ale od 2 lat z planem diety i treningu.(oczywiście sa zmiany ).4x trening siłowy +3 HIIT Wzrost 166cm. Waga 66kg ,39 lat. Gdy jadlam 2000kcal waga bez zmian. Gdy zaczęłam redukować dochodząc stopniowo do 1500kcal. Rowniez waga 66kg. Masa mięśniową sie zwiększyła ale ostatni czas widze ze mnie zalalało. Mięśnie sa malo zarysowane.. i pytanie jest czy to możliwe żeby zejść z kcal A waga nie spadała i mięśnie sa malo widoczne. Dodam że śpię po 5,6godz. (Praca) ostatnio zauważyłam że mnie wszystko denerwuje. Mam czesto ochotę wszystko rzucić bo wkładam duzo pracy a efekty nieznaczne. Niektórzy odstawiam tylko napoje gazowane i juz jest roznica u mnie jest czysto i brak efektow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Wprowadzanie planowanych, przemyślanych przerw podczas stosowania diet odchudzających jest znakomitym sposobem na podniesienie efektywności zabiegów redukcyjnych, pozytywnie wpływającym na gospodarkę hormonalną i tempo przemiany materii. Zazwyczaj już kilkudniowy restart wywiera korzystny wpływ na samopoczucie i zapał do pracy nad sylwetką, a dodatkowo umożliwia choć częściowe wyrównanie potencjalnych niedoborów pokarmowych będących skutkiem stosowania restrykcyjnej diety. Przerwy powinny być wprowadzane co kilka – kilkanaście tygodni i trwać od pięciu do dziesięciu dni, w czasie których zwiększeniu ulega podaż energii, przy jednoczesnym zachowaniu zasad zdrowego żywienia.
Proponuje również zainteresować się tematem :
https://www.sfd.pl/Długa_redukcja_KOBIETO_zbadaj_się!-t1131700.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Po tym co piszesz ciężko niestety wywnioskować co może być ewentualnym problemem w kształtowaniu sylwetki. Jest zbyt wiele zmiennych odpowiadających za brak efektów. Wspominasz o braku zmian masy ciała, podczas gdy kilogramy nie są wyznacznikiem efektów. Istotne są zmiany obwodów ciała. Nie wiemy również jak wygląda Twoja dieta. Jedynie to, że zeszłaś na wręcz głodową ilość kalorii, a to może przyczynić się jedynie do problemów zdrowotnych i spowolnienia metabolizmu. Szczególnie w połączeniu z wysoką aktywnością fizyczną i małą ilością snu. Jest wielce prawdopodobne, że masz zaburzenia gospodarki hormonalnej. Zdecydowanie polecam wykonać szereg badań w tym kierunku.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z REDUKCJI NA MASE

Następny temat

Kurczak+makaron jak obliczyć kcal (przepis)

WHEY premium