SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Kwasniewskiego ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam.
Od niedawna jestem na diecie Kwaśniewskiego, przez 5 dnie straciłam 3 kg , szczerze mówiąc wiele sie nie wysilając bo jem 3 posiłki dziennie i jeżdżę rowerkiem po 20 min na czczo. Czy są osoby które też na te diecie schudły? Proszę odezwijcie się, chcę znać opinie.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Wybor jest prosty, albo na cala zycie decydujesz sie na takie odzywianie, albo jo-jo, jak nic.
Dosc ekstremalna forma low-carbu...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-25 20:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Woda zeszła. Nie ma się czemu dziwić. Optymalne gubienie tkanki tłuszczowej to 0,5 kg na tydzień. Zmniejszone ryzyko efektu jo-jo itp.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-02-25 14:48:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
dziwne bo pije dziennie 2 l wody a do tego woda z zjadanego pokarmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
ale to nie ma żadnego znaczenia. Taka jest kolejność tracenia wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
możesz rozwinąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Zawsze na początku odchudzania tracisz wodę. Niezależnie ile jej pijesz, wynika to z ujemnego bilansu. Lepiej mierz w pasie systematycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
hm no tak, można i tak. a czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą dietą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
może możecie mi coś podpowiedzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Tak moja ciotka miała do czynienia schudła ładnie po paru miesiącach wyglądała super. Gdy wróciła do normalnego sposobu odżywiania się... powrót do przeszłości z nawiązką. Aha i jeżdżąc na czczo na rowerze palisz mięśnie.

Zmieniony przez - NDRain w dniu 2009-02-25 15:53:15

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
hmm a czy ktoś mówi ze wrócę do normalnego jedzenia? nie zamierzam jeść chleba, ziemniaków itd nawet jak osiągnę swój cel to nie zamierzam rezygnować ze zdrowego trybu życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Naukowo udowodnione jest że Dieta Kwaśniewskiego jest bardziej szkodliwa niż pomocna. Efekt utraty wagi daje spożycie białka, tłuszcz natomiast nie odgrywa tu, poza negatywną, żadnej roli. Dieta Kwaśniewskiego jest szkodliwa dla zdrowia, poza tym wpierniczasz tłuszcze w dużych ilościach bez selekcji na dobre i złe na dodatek nie dostarczasz jelitom błonnika który reguluje perystaltykę jelit. Jeżeli mi nie wierzysz idź do jakiegoś dobrego dietetyka i się go zapytaj o ta twoja dietę „cud” jaka to ona naprawdę jest „wspaniała”.

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene dieta redukcyjna

Następny temat

15 miesięcy ćwiczeń problemy z fatem jak walczyć?

WHEY premium