SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Koniecznosc zrzucenia 10 kg miniumum

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1413

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M

Waga

106,5

Wzrost

186,5 cm :D

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedzaca przy biurku itp wiadomo

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

NIE

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

superancko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Cześć Wszystkim !
Zakładam temat, gdyż potrzebuję waszej pomocy. Mam na Imię Patryk i urodziłem się 15 października 1993 w Warszawie. Otóż muszę schudnąć i chcę to zrobić dla siebie. Wyliczyłem sobie, że moje BF wynosi uwaga 30%. MASAKRA. Mam 186/7 cm wzrostu i waże 106.5kg. ( dziś z rana mierzone, ważone ). Także nie wygląda to za ciekawie. Jest trochu brzuszek piwny nawet nie trochu tylko wiadomo brzuszek jest. Wyliczyłem, że moje zapotrzebowanie wynosi ~ 2700. Od 2 tygodni przeszedłem na MINIDIETĘ, że tak ujmę żeby przygotować się do diety. Rzuciłem colę itp, słodycze. Pijam tylko i wyłącznie wodę mineralną niegazowaną z sklepu lidl. Słodyczy nie jem już ani grama. Czas na redukcję. Muszę zrzucić hmm z 10 kg tak myśl do do 31 czerwca. Da radę hmm czas pokaże. Chcę zrzucić tłuszcz, piwny brzuszek ( bo wyglądam jak kobieta w ciaży), boczki bo się rozlewam.

Moje zapotrzebowanie to ~2700 kcal.

Moje BF wynosi 30%.

Przedstawiam poniżej dietę jaką ułożyłem. Hmmm

Jest dobra ? Co zmienić ? Co dodać?

Dodatkowo 3 x w tygodniu biegam po 35 min oraz raz czasami 2 razy w tygodniu basen + sauna.


Czekam na wasza pomoc i liczę na was chłopaki, gdyż ja w takich sprawach nie mam doświadczenia

Chciałem dodać, że od poniedziałku do piątku pracuję od 7 do 15. Ale to raczej praca siedząca, przy biureczku itp wiadomo jak to wygląda.

Dodatkowo chciałem dodać, że oliwa z oliwek nie wchodzi w grę. Nie przejdzie. Na sam zapach ŻYGAM. Przez usta mi nie wchodzi. Także w 100% nie ma opcji na oliwa z oliwek





Zmieniony przez - Patryk93Maly w dniu 2014-03-28 21:05:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
Patryk93Maly
Cześć Wszystkim !
Zakładam temat, gdyż potrzebuję waszej pomocy. Mam na Imię Patryk i urodziłem się 15 października 1993 w Warszawie. Otóż muszę schudnąć i chcę to zrobić dla siebie. Wyliczyłem sobie, że moje BF wynosi uwaga 30%. MASAKRA. Mam 186/7 cm wzrostu i waże 106.5kg. ( dziś z rana mierzone, ważone ). Także nie wygląda to za ciekawie. Jest trochu brzuszek piwny nawet nie trochu tylko wiadomo brzuszek jest. Wyliczyłem, że moje zapotrzebowanie wynosi ~ 2700. Od 2 tygodni przeszedłem na MINIDIETĘ, że tak ujmę żeby przygotować się do diety. Rzuciłem colę itp, słodycze. Pijam tylko i wyłącznie wodę mineralną niegazowaną z sklepu lidl. Słodyczy nie jem już ani grama. Czas na redukcję. Muszę zrzucić hmm z 10 kg tak myśl do do 31 czerwca. Da radę hmm czas pokaże. Chcę zrzucić tłuszcz, piwny brzuszek ( bo wyglądam jak kobieta w ciaży), boczki bo się rozlewam.

Moje zapotrzebowanie to ~2700 kcal.

Moje BF wynosi 30%.

Przedstawiam poniżej dietę jaką ułożyłem. Hmmm

Jest dobra ? Co zmienić ? Co dodać?

Dodatkowo 3 x w tygodniu biegam po 35 min oraz raz czasami 2 razy w tygodniu basen + sauna.


Czekam na wasza pomoc i liczę na was chłopaki, gdyż ja w takich sprawach nie mam doświadczenia

Chciałem dodać, że od poniedziałku do piątku pracuję od 7 do 15. Ale to raczej praca siedząca, przy biureczku itp wiadomo jak to wygląda.

Dodatkowo chciałem dodać, że oliwa z oliwek nie wchodzi w grę. Nie przejdzie. Na sam zapach ŻYGAM. Przez usta mi nie wchodzi. Także w 100% nie ma opcji na oliwa z oliwek





Zmieniony przez - Patryk93Maly w dniu 2014-03-28 21:05:18


pooczytaj posty ktore sa podwieszone w dziale odchudzanie/odzywianie jak rowniez trening. Na pewno znajdziesz ciekawe informacje.

Jesli chodzi o trening to postaraj sie z tego biegania zrobic interwaly aby jak najmocniej pobudzic i natlenic organizm. Zwiekszysz tyn sposobem wydolnosc i pomoze Ci to w dalszych cwiczeniach.

Dobrze by bylo dolozyc silke gdyz wzrost miesni z pewnoscia przyspieszy spalanie fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Na start:
- praca elegancka pod odchudzanie, łatwo ogarnąć dietę i trening pracując w takim trybie
- oliwa z oliwek do niczego nie jest potrzebna, sam jej nie piłem od dłuższego czasu

Z diety wywal parówki, ryż biały ma wyższy IG niż inne więc można pomyśleć o np brązowym. Do diety dodaj rybkę, możesz dać inne mięsa też, można orzechy, właściwie produktów jest cała masa. Podbij białko w śniadaniu, nie jedz tyle węgli w śniadaniu. Węgle skumuluj po treningu SIŁOWYM.

Co do treningu polecam siłownię 3x w tygodniu, reszta aeroby. Ciężkie interwały ja bym odpuścił przy tej wadze - przynajmniej do momentu wyrobienia kondycji wstępnej że to tak nazwę.

Przerób dietę i wklej tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
Detoxik
Na start:
- praca elegancka pod odchudzanie, łatwo ogarnąć dietę i trening pracując w takim trybie
- oliwa z oliwek do niczego nie jest potrzebna, sam jej nie piłem od dłuższego czasu

Z diety wywal parówki, ryż biały ma wyższy IG niż inne więc można pomyśleć o np brązowym. Do diety dodaj rybkę, możesz dać inne mięsa też, można orzechy, właściwie produktów jest cała masa. Podbij białko w śniadaniu, nie jedz tyle węgli w śniadaniu. Węgle skumuluj po treningu SIŁOWYM.

Co do treningu polecam siłownię 3x w tygodniu, reszta aeroby. Ciężkie interwały ja bym odpuścił przy tej wadze - przynajmniej do momentu wyrobienia kondycji wstępnej że to tak nazwę.

Przerób dietę i wklej tutaj.



w sumie to masz racje kolego bo jak za mocno przyladuje to mu jeszcze siada kolana i w ogole bedzie dupa.

Wrzuc tez troche wiecej blonnika do diety to Ci przeczysci jelita elegancko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
a teraz coś zmienić/zamienić dodać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
powiedz mi kolego jak Ty liczyles to zapotrzebowanie? te 2700 to moze jak bys siedzial i nic nie robl ale Ty ponoc biegasz 3 razy w tyg. policz dokladnie tutaj https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
jakos nie chce mi sie wierzyc ze facet ktory wazy ponad 100kg i biega powinien jesc tak malo. ja bym podbil kalorycznosc diety. poza tym trzeba ja jakos urozmaicic a nie tylko kurczak. makrele to mozesz sobie 1 raz w tyg zjesc a nie codziennie, sa inne ryby. jakies zrodlo bialka na sniadanie dodaj.
jesli chodzi o bieganie to nie biegnij stalym tempem, 1 min normalnego tempa, 1 min troche szybszego biegu i tak na zmiane. na poczatek powinno wystarczyc. i pomysl o silce, nie ma to jak dobry trening silowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Jeszcze ktoś/coś doda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
ja dodam ;). imo dieta moze byc . ale tez po mojemu za malo kcl. ja przy wadze 92 kg jem ponad 2500 kcl i waga spada ok 1 kg na tyydzien . biore kreatyne wiec czasami sie wacha . jako ze nie trawisz oliwy z oliwek proponuje szamac orzechy wloskie. 4 sztuki bez upinek to ok 100 kcl tym podbij kcl.tluszczy powinno byc 1gram na kmc. a masz za malo dowal do 100 gram i powinno byc git

Zmieniony przez - gajny w dniu 2014-03-31 07:32:21

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
w pierwszym posiłku nie masz białka, te jabłka, rodzynki, banan też raczej niepotrzebne...moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Jeszcze ktoś coś doda? może co zamienić, czym zastąpić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 lat waga TYLKO 59,5KG - Pilna pomoc

Następny temat

Dieta na bank do poprawy

WHEY premium