SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16053
Czy dieta w armwrestlera znacznie różni sie od diety kulturysty? czego trzeba jeść więcej , a czego mniej , uprawiając armwrestling?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2989
Dobre pytania!! Tez mnie to ciekawi. Napewno armwrestlerowi nie zalezy na takim szybkim rozwoju masy. Musi chyba "trzymac wage".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie różni się w ogóle.
chcesz trzymać wagę- bilans kcal na ok. 0 wliczając wysiłek

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz w imieniu kolegi, ktory zadal to pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no jeżeli nie różni się niczym, to niczego nie trzeba jeść więcej/mniej niż w diecie kulturysty, prawda??
różnić może się tylko wysiłek, co w diecie odpowiednio uwzględniamy.
ile czego jemy zależy od celu naszej diety (masa, redukcja, utrzymanie wagi i kilka innych wariacji).


Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-12-19 23:56:16

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Czesc,
ja mam konkretna sprawe:
potrzebuje diete na okolo 4 miesiace, mam dzieki niej utrzymac dotychczasowa wage ciala. Waze 65/66kg jestem szczuplej budowy ciala. W przeciagu tego czasu bede potrzebowal zbijac na 63 kg i dlatego prosze o konkretna rozpsiana diete z potrawami wypisanymi jakie mam jesc no i oczwiscie jak czesto w jakich ilosciach. Niestety to czego jesc nie powinienem tez sie tutaj przyda wypisac, poniewaz ja uwielbiam slodycze i ciezko bez nich bedzie, wiec moze cos jednak slodkiego sie uratuje
pozdrawiam i czekam na pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
ulozenie diety nie jets takie proste Wejdz do dzialu odzywianie, z pomoca postow uloz sobie sam diete i przedstawa ja do oceny i ewentualnie do poprawy.

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Iron, masz fajny nick, jeszcze na czerwono zaznaczony, ale takich pomocy to nawet Tobie chyba nikt nie udzieli
ogólnie nikt NIKOMU nie ułoży diety na forum, jeśil tamten nie wykaże się niczym od siebie.
podwieszone posty działu ODZYWIANIE, układasz wg. nich sam, starasz się jak najlepiej, a my nawet największe g. poprawiamy
ogólnie takie rady..
-źródła białka- sery, twarogi, jajka, mięso chude, ryby
-węgli- ryż, kasza, makaron, ziemniaki czasami też nie zabiją, chleb razowy, płatki owsiane
-węgli prostych- carbo najlepiej, jak nie ma, to kupić
-tłuszczy (nie wolno o nich zapominać!!)- oliwa z oliwek, olej lniany, ryby, orzechy, awokado, ewentualnie kaps. o-3.
dietę opieraj GŁÓWNIE na tych produktach, co nie znaczy że tylko na nich.
podstawa to urozmaicenie. w Twoim przypadku również znajomość kaloryczności danych produktów które czasami zjesz, nie wliczonych do diety, oraz Twojego zapotrzebowania na kcal i trzymania się tego. jak zjesz coś, czego nie zaplanujesz to nie panikuj, tylko policz ile czego zjadłeś mniej więcej i wlicz do dziennego bilansu, żeby się zgadzało.

zapotrzebowanie policz wg. tego
https://www.sfd.pl/temat221775/
lub z wzorów znalezionych w postach podwieszonych
proporcje na początek (tutaj nic nie wiem o Tobie więc za wiele nie mogę)
-2 g. białka na kg. masy ciała
-1 g. tłuszczu na kg. masy ciała
-reszta zapotrz. z węgli

nie wiem czy to wszystko, ale wszystko co mi teraz przychodzi do głowy.
nie zapominaj o tłuszczach, węgle proste raczej tylko w posiłkach okołotreningowych (po treningu obowiązkowo)
jak mi się coś przypomni to dopiszę powodzenia

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ułozenie diety nie jest trudne.
a jeśli coś nie tak będzie, to się poprawi
jak ułożysz i postanowisz wrzucić do "odżywiania" w celu poprawienia, to daj tutaj znać

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Spoko spoko, juz sobie z ta dietka poradzilem...!! Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1816
a jakies suple mozna brac, np. kreatyne czy hmb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.power-w-o.pl

Następny temat

<<<WYNIKI>>> VI PUCHAR POLSKI LUBLIN

WHEY premium